TAMRAC SYSTEM 3 fotobrašna

(0x)
 
  • 1 z 3
 
Velikost: Střední Kapacita: fotoaparát se dvěma přídavnými objektivy, elektronický blesk a příslušenství. Vnější rozměr: 27 x 23 x 20 cm Vnitřní rozměr: 23 x 15 x 18 cm Pláštěnka: Ano Hmotnost: 676 g Prostor pro notebook: Ne
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 1 999 Kč
Ušetříte 309 Kč (–15 %)
Cena bez DPH 1 397 Kč
1 690 Kč    
Kód produktu 5603
Výrobce TAMRAC
Kategorie fotobrašny a batohy
Záruka 2 roky
 
 

Tamrac System 3 -

Tamrac system 3 je kompaktní brašna vhodná pro jedno tělo SLR 35 mm nebo digital se dvěma přídavnými objektivy, elektronický blesk a příslušenství.

Tamrac System 3

Je vybavena patentovaným, přepážkovým systémem Lens-Bridge® a LensGate®. Přední kapsa Zip Drop je vybavena přihrádkami pro osobní věci, kapsami typu Windowpane-Mesh pro uložení příslušenství a kapsami, které používají patentovaný systém Tamrac Memory & Battery Management System s označováním použitých paměťových karet a baterií pomocí červené vlaječky. Kapsa typu Windowpane-Mesh na vnitřní straně víka brašny je určena pro přehledné ukládání filtrů a příslušenství. Brašna je dále vybavena úchyty pro připevnění komponent modulárního příslušenství M.A.S., držadlem EasyGrip, ramenním popruhem BioCurve s úchyty pro příslušenství S.A.S. a zadní kapsou Piggy-Back Pocket pro navléknutí na držadlo cestovního zavazadla s kolečky. Kapsa Piggy-Back Pocket™ umožňuje většině našich fotografických brašen jejich použití ve spojení se všemi cestovními zavazadly na kolečkách,které jsou vybaveny teleskopickým držadlem.

Kapsa Piggy-Back Pocket™ se snadno provlékne přes rozložené teleskopické držadlo a je tak při manipulaci se zavazadlem bezpečně přidržována v jeho horní části. Kapsa je po celé délce opatřena zipem. Jeho zapnutím získáte regulérní kapsu. Všechny brašny vybavené kapsou Piggy-Back Pocket™ jsou označeny tímto logem.

  • Vnější rozměry: D 27 x H 23 x V 20 cm
  • Vnitřní rozměry: D 23 x H 15 x V 18 cm
  • Hmotnost: 676 g

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář