7Artisans 35mm f/1.2 Mark II (FUJI X)

Značka: 7artisans
5 490 Kč –36 %
7artis35mmf12II 2
5 490 Kč –36 % 3 490 Kč 2 884 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

7Artisans 35mm f/1.2 Mark II (FUJI X) je kompaktní objektiv s jasným optickým designem, který nabízí prvotřídní výkon pro každodenní fotografování i v podmínkách se slabým osvětlením. Tento elegantní objektiv je navržen speciálně pro bezzrcadlovky FUJIFILM s bajonetem X formátu APS-C a poskytuje ohniskovou vzdálenost ekvivalentní 52,5 mm. Jeho maximální clona F1,2 poskytuje lepší kontrolu nad hloubkou ostrosti pro selektivní ostření. Minimální zaostřovací vzdálenost je 28 cm a zaoblená 10lamelová clona vytváří příjemný bokeh, což je ideální pro portrétování.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Druhá generace tohoto objektivu se mírně změnila ve svém vizuálním vzhledu i rozměrech a také v konstrukci. Jeho retro vzhled a nízká hmotnost se skvěle hodí ke kompaktním bezzrcadlovkám.

Nově navržený optický design vychází z objektivu Zeiss Sonnar s řadou inovací a vylepšení. Disponuje vylepšeným optickým designem, který zajišťuje vynikající ostrost, a je vybaven vícevrstvým povlakem, který minimalizuje nepříjemné odlesky, odrazy a duchy. Díky tomu poskytuje vyšší kontrast a přesnější reprodukci barev v různých světelných podmínkách.

7Artisans35mmf12_1

Minimální zaostřovací vzdálenost se zkrátila z 35 na 28 cm a clona o jednu lamelu navíc. Díky více lamelám má 10lamelová irisová clona schopnost vytvářet přirozenější bokeh. Kulatější clonový otvor eliminuje větší množství polygonálních tvarů a vytváří měkčí, harmoničtější a hezčí efekt rozostření pozadí.

7Artisans35mmf12_2

Clona F1.2 je světlá a rychlá, umožňující zachycení maximálního množství světla při použití kratší expozice, ať už se jedná o večerní fotografování nebo za slabých světelných podmínek. Objektiv Mark II je vybaven cvakacím clonovým kroužkem, který poskytuje zpětnou vazbu při nastavování clony.

Tento objektiv kombinuje velkou světelnost a kompaktní velikost, je vyroben z hliníkové slitiny, která je lehká, odolná a má dostatečnou pevnost. Objektiv má i trochu jiný tvar, nyní používá 46mm filtry místo 43mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: 7Artisans
Typ objektivu: Pevné ohnisko
Typ bajonetu: Fujifilm X
Typ podle ohniska: Střední (24-35mm) / APS-C
Světelnost objektivu: ≤ 1.8
Typ ostření: MF
Stabilizátor optický: Ne
Utěsnění (prach/vlhkost): Ne
Typ objektivu: Pevné ohnisko
Vhodný pro: Portréty, Reportáže, Móda, Street foto, Koncerty, Sport
Typ bajonetu: Fujifilm X
Ohnisková vzdálenost: 35 mm
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 52,5 mm
Maximální clona: F1,2
Minimální clona: F22
Počet lamel clony: 10
Minimální zaostřovací vzdálenost: 28 cm
Konstrukce objektivu: 6 členů / 5 skupin
Průměr filtru: 46 mm
Délka objektivu: 32 mm
Hmotnost: 218 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: