FUJIFILM X-S10 + Dárkový set v hodnotě 4697Kč

26 990 Kč 22 306 Kč bez DPH
Na dotaz
záruka 3 roky ?
+ BATERIE ?
+nabíječka? ?
+objektiv viltrox? ?
+ karta? ?
Maximálně funkční fotoaparát s kompaktním tělem. Vybaven špičkovými funkcemi, včetně 26,1MP a snímačem X-TransTM CMOS 4. X-S10 má také vysokorychlostní obrazový procesor X-Processor 4 a vestavěnou stabilizaci obrazu (IBIS).
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  X-S10 bezzrcadlový digitální fotoaparát


Lehký a kompaktní fotoaparát disponuje 6,0 EV vestavěnou obrazovou stabilizaciJedná se o vysoce výkonný model s uživatelsky přívětivým ovládáním

Fotoaparát je vybaven špičkovými funkcemi, včetně 26,1MP snímače X-TransTM CMOS 4, vysokorychlostního obrazového procesoru X-Processor 4 a vestavěné stabilizace obrazu (IBIS).

X-S10 je maximálně funkční fotoaparát s kompaktním tělem.

X-S10 je vhodný pro každého, kdo potřebuje lehkou techniku poskytující profesionální funkce pro záznam fotografií i videa.

Má co nabídnout úplně každému:

  • oblíbený režim AUTO / SP (Scene Position) automaticky upravuje nastavení fotoaparátu tak, aby vznikaly nádherné snímky i bez nutnosti drobných úprav nastavení.
  • Pokročilá funkce videozáznamu nabízí jak ostré 10 bit video ve 4K / 30P 4: 2: 2 kvalitě nebo vysokorychlostní Full-HD video při 240 fps.
  • Profesionální i amatérští fotografové, filmaři i vlogeři si jistě zamilují výklopný LCD displej, jímž lze otáčet v rozsahu 180 stupňů.

 

Vlastnosti fotoaparátu


(1) Menší IBIS vyvinutý pro kompaktní tělo fotoaparátu
Vestavěný stabilizační systém obrazu (IBIS) je oproti svému předchůdci přibližně o 30 % menší*. Sytému bylo ubráno na rozměrech i na váze. I přes svou nízkou hmotnost (pouhých 450 g) dosahuje X-S10 díky pětiosému stabilizačnímu systému stabilizace až 6,0 EV*. X-S10, jako první fotoaparát střední třídy z řady X Series, používá mechanismus pro zadržení pohybového čidla. Tento mechanismus funguje jako mechanický tlumič otřesů, který chrání před mírnými vibracemi vycházejícími ze závěrky. Tato funkce posiluje stabilitu obrazu a udržuje jeho jas a rozlišení. X-S10 je vybaven robustní ergonomickou rukojetí ze slitiny hořčíku, která napomáhá udržení stability při snímání z ruky. Pro zachování pevnosti a odolnosti těla fotoaparátu byly do návrhu zakomponovány pláty ze slitiny hořčíku umístěné na přední a vrchní straně.* V porovnání s funkcí IBIS CZC u digitálních fotoaparátů „FUJIFILM X-T4“* Stabilizace 6,0 EV dosahuje v kombinaci s 20 ze 30 aktuálně dostupných výměnných objektivů určených pro řadu X Series (objektivy XF / XC)


(2) Věhlasné režimy simulace filmu a doplněné o automatické funkce pro mimořádnou kvalitu obrazu


Režimy simulace filmu FUJIFILM byly vytvořeny digitalizací několika ikonických analogových filmů. Odkazují a oslavují historický vývoj fotografického filmu. X-S10 nabízí 18 výjimečných režimů, včetně režimu ETERNA Bleach Bypass, který vytváří krásný, desaturovaný a vysoce kontrastní vzhled.Fotoaparát X-S10 nabízí zdokonalený automatický režim AUTO / SP (Scene Position), který samočinně upravuje nastavení snímání tak, aby odpovídalo dané scéně a již nebylo nutné jej nijak přizpůsobovat. Nyní je možné zachycovat jasné a živé barvy krajiny, na portrétní fotografii zaznamenat přirozené odstíny pleti nebo vytvářet barevně vyvážené snímky i v protisvětle, bez ohledu na úroveň fotografických dovedností.


(3) Spolehlivé automatické ostření a vysokorychlostní režim sekvenčního snímání pro zachycení důležitých okamžiků


1. Kombinace vysokorychlostního AF systému a snímače X-Trans TM CMOS 4 s 2,16 miliony pixely fázové detekce a výkonného procesoru X-Processor 4 zajišťuje rychlé a přesné automatické zaostření v době kratší než 0,02 sekundy až od -7.0 EV. *
2. Fotoaparát X-S10 je vybaven velice přesným AF s funkcí sledování snímaného objektu pro zachycení pohybujících se objektů a detekci obličeje / očí.
3. Vysokorychlostní sekvenční snímání bez blackoutu* dosahuje 8 fps při mechanické závěrce a 30 fps při elektronické závěrce.
* Při použití XF50mmF1.0* Vysokorychlostní sekvenční snímání chráněné před výpadkem: při výpadku dojde ke ztmavení hledáčku, kvůli němuž uživatel ztratí objekt z dohledu. Tato funkce je dostupná pouze při použití elektronické závěrky.


(4) Výklopný LCD displej a hledáček, který podporuje tři boost režimy


1. Fotoaparát X-S10 je vybavený výklopným LCD displejem s rozsahem až 180 stupňů, který je užitečný jak při zachycování selfie snímků, tak i při pořizování fotografií a videí, kdy je fotoaparát nastaven v různých pozicích. 
2. Hledáček nabízí funkci „Live View“ se třemi Boost režimy*: Low Light Priority (zaměření na nízkou hladinu osvětlení), Resolution Priority (zaměření na rozlišení) a Frame Rate Priority (zaměření na snímkovou frekvenci).


(5) Rozšířené funkce záznamu videa


1. X-S10 pořizuje video ve 4K kvalitě ze stejného množství dat potřebných pro 6K. Zajišťuje tak vysoké rozlišení záznamu s nízkou hladinou šumu. Podporuje nahrávání 4K / 30p 4:2:0 8 bit videa na SD kartu vloženou ve fotoaparátu a výstupní video 4K / 30p 4:2:2 10 bit přes port HDMI.
2. Fotoaparát také umožňuje vysokorychlostní Full-HD záznam při 240p a generuje zpomalené záběry (až 10x) rychle se pohybujícího objektu.
3. Kromě IBIS je X-S10 vybaven digitální stabilizací obrazu (DIS), která účinně kompenzuje otřesy vznikající při snímání za chůze. Přidaný režim IS Boost Mode zajišťuje spolehlivou stabilizaci a téměř zcela eliminuje chvění fotoaparátu, je-li používán k záznamu videa ze statické pozice z ruky.
4. Pomocí speciálního tlačítka pro záznam videa umístěného na horní straně X-S10 mohou uživatelé spustit nahrávání videa, i když zrovna pořizují statické snímky. Nastavení expozice a zaostření se automaticky zaznamenává v automatickém režimu.*
* Režim AF se přepne na kontinuální AF.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoaparáty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 25.1.2022
+ Výborný poměr cena/výkon
+ Doporučuji pro ty, kteří hledají víc než foto z mobilu

Optimální foťák pro ty, kterým nestačí fotit mobilem a zároveň nepotřebují full frame.