FUJIFILM X-T30 II + Viltrox 33/1.4

BLACK FRIDAY
Značka: fujifilm
32 489 Kč –17 %
FUJIFILM X-T30 II + Viltrox 33/1.4
32 489 Kč –17 % 26 900 Kč 22 231 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
záruka 3 roky
+ BATERIE
+nabíječka?
+objektiv viltrox?
+ karta?

FUJIFILM X-T30 II s objektivem Viltrox 33/1.4

Rychlý fotoaparát s rychlým autofocusovým a světelným objektivem za zvýhodněnou cenu

Detailní informace

Detailní popis produktu

V kompaktním těle o hmotnosti pouhých 378 g je fotoaparát X-T30 II vybaven hardwarem, který se může pochlubit nejvyšším výkonem v historii řady X, konkrétně 26,1MP snímačem X-TransTM CMOS 4 a vysokorychlostním procesorem X-Processor 4 pro zpracování obrazu. Tím dosahuje výkonu automatického ostření odpovídajícího výrazně vylepšenému vlajkovému modelu X-T4. Rychlé a vysoce přesné automatické ostření s rychlostí zaostření pouhých 0,02 sekundy je doplněno výjimečnou schopností sledovat pohybující se objekt a zachytit jakýkoliv moment v nejrůznějších fotografických situacích. Nový fotoaparát dokáže také využít automatické zaostřování s fázovou detekcí v podmínkách blízkých tmě, konkrétně je citlivost -7,0EV(1) pro přesné zachycení objektu při slabém osvětlení a v interiéru. FUJIFILM X-T30 II podporuje vysokorychlostní záznam videa v plynulých a tonálně bohatých režimech 4K/30P a Full-HD/240P.

Fotoaparát X-T30 II je vybaven 18 režimy simulace filmu, včetně režimu "Classic Neg", který je ideální pro pouliční fotografii a režimu "ETERNA Bleach Bypass", který věrně simuluje stejnojmennou techniku zpracování filmu. Rozšířená nabídka umožňuje uživatelům vybrat si režim, který vyhovuje každé situaci.

UFUJIFILM X-T30 II byl aktualizován algoritmus pro oblíbený režim "AUTO". Fotoaparát automaticky identifikuje typ fotografované scény na základě toho, zda jsou v záběru lidé a dalších údajů, jako jsou informace o barvách a vzdálenosti světelného zdroje a použije nejnovější technologii zpracování obrazu k úpravě nastavení na optimální, což usnadňuje získání krásných snímků. Uživatelé si již nemusí pohrávat s detailním nastavením, zatímco fotoaparát přepíná na jasné a živé nastavení pro krajiny, poskytuje krásný odstín pleti a zároveň zvýrazňuje modrou oblohu a přírodu v pozadí pro portréty a kontroluje výřezy světel a stínů i v protisvětle.

Fotoaparát nabízí sériové snímání rychlostí až 8 snímků/s v režimu mechanické závěrky a 30 snímků/s v režimu elektronické závěrky bez blackoutu. Fotoaparát dokáže použít automatické zaostřování s fázovou detekcí i v podmínkách blízkých tmě při hodnotě -7,0EV(2) pro přesné zachycení objektu při slabém osvětlení a v tmavých místnostech. Systém automatického zaostřování využívá nejnovější algoritmus pro dosažení lepší schopnosti automatického zaostřování přesně sledovat pohybující se objekt ve srovnání s předchozím modelem. Dokáže přesně sledovat objekt, který se pohybuje směrem k fotoaparátu a dokonce se od něj vzdaluje. Jeho funkce Face / Eye AF udržuje obličej / oči objektu zaostřené i při portrétní fotografii.

Fotoaparát X-T30 II využívá k vytvoření videa v rozlišení 4K množství dat odpovídající 6K, čímž je zajištěno vysoké rozlišení. Fotoaparát dokáže ukládat video 4K/30P s rozlišením 8 bitů 4:2:0 na kartu SD a video 4K/30P s rozlišením 10 bitů 4:2:2 posílat do rozhraní HDMI. Kromě toho nyní podporuje vysokorychlostní video Full HD/240P, které dokáže přehrát momentku rychle se pohybujícího objektu ve zpomaleném režimu až 10x.

Fotoaparát vyhovuje široké škále stylů fotografování včetně plnohodnotného manuálního režimu a režimu AUTO. Volič rychlosti závěrky umožňuje uživatelům vizuální kontrolu aktuálního nastavení, takže se mohou připravit na další snímky i při vypnutém fotoaparátu. Režim AUTO lze aktivovat jediným pohybem páčky voliče automatických režimů na horním panelu těla fotoaparátu. Nový displej LCD s vysokým rozlišením 1,62 milionu bodů zobrazuje fotografovaný objekt úžasně jasně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoaparáty
Záruka: 2 roky
počet slotů SD karet: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: