Fujifilm Instax Square SQ1 Chalk White

Značka: Fujifilm
3 499 Kč 2 892 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Stylový, jednoduchý, designový kousek s jednoduchým ovládáním pro čtvercové fotografie zachycující krásu přítomného okamžiku. Je vybaven vestavěným optickým hledáčkem s centrálním cílovým bodem pro přesnou kompozici snímků. Integrované senzory automaticky vypočítají jas okolního prostředí a podle toho upraví rychlost závěrky. Při focení v tmavých podmínkách nebo při nedostatečném osvětlení se automaticky aktivuje vestavěný blesk. Fotoaparát Instax SQ1 se od svých předchůdců odlišuje elegantními křivkami a zcela přepracovaným designem. Jeho ovládání je extrémně zjednodušené a přidán je také nový selfie režim, který umožňuje snadné pořizování autoportrétů.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minimalistický design fotoaparátu zahrnuje objektiv Fujinon 65,75 mm f/12,6, který nabízí intuitivní zónové ostření. Ostřit můžete už od 30 cm až do nekonečna. Vylepšená funkce automatického nastavení scény pomáhá zajistit správně exponované snímky za všech podmínek.

sq1_2

Jednoduchá obsluha a pohotové ovládání, stačí jednoduše pootočit objektiv a fotoaparát se zapne. Už nikdy nezmeškáte žádnou příležitost k focení. Pro aktivaci selfie režimu je potřeba dvojité pootočení kroužku objektivu.

Nejen na party s přáteli oceníte nový selfie režim. Ten se aktivuje dvojitým pootočením kroužku objektivu, díky čemuž je pak fotoaparát schopen zaostřit na kratší vzdálenosti od 30 do 50 cm. Na přední straně vedle objektivu je navíc umístěno malé zrcátko, pomocí něj lze kontrolovat, jak bude autoportrét vypadat. Selfie režim lze navíc využít i k focení nejrůznějších detailů.

sq1_4

Instax SQ1 produkuje čtvercové fotografie o rozměrech 62 × 62 mm a vyvolání snímku trvá přibližně 90 sekund. K napájení slouží dvě baterie CR2, které umožňují tisk až 300 fotografií. Pro ušetření energie a zabránění vybíjení baterií je fotoaparát vybaven funkcí automatického vypnutí po pěti minutách nečinnosti.

Fotoaparát je k dispozici v barvách Terracotta Orange, Glacier Blue nebo Chalk White. Ve stejných barvách jsou navíc i stylová kožená pouzdra s páskem přes rameno.

sq1_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Instax
Typ fotoaparátu: Instax - Analog
Vhodný pro žánr: Rodina, Selfie
Podporovaný film: Instax Square (86 × 72 mm)
Velikost snímku: 62 × 62 mm
Hledáček: zvětšení 0,4x
Konstrukce objektivu: 2 komponenty / 2 členy
Ohnisková vzdálenost: 65,75 mm, 1:12,6
Clona: -
Rychlost závěrky: od 1/2 do 1/400, pomalá synchronizace pro horší světelné podmínky
ISO: 800
Minimální zaostřovací vzdálenost: 30 cm
Blesk: Ano (dosah 0,3 až 2,2m)
Utěsnění (prach/vlhkost): Ne
Typ paměťové karty: Bez paměťové karty
Napájení: 2x CR2
Rozměry v mm: 130,7 x 118,6 x 57,5
Hmotnost: 390 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: