Fujifilm Instax LiPlay Beige Gold

4 390 Kč 3 628 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Instax Mini LiPlay je nejmenší a nejlehčí instantní fotoaparát s hybridní technologií. Můžete s ním fotit, fotky ukládat do paměti a nebo tisknout. To ale není vše. Díky mobilní aplikaci můžete tisknout fotky přímo z mobilu nebo ho použít jako dálkové ovládání. Vedle originálního designu nabízí Instax Mini LiPlay i další funkce jako je nahrávání zvuku a možnost editace snímků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Hybridní fotoaparát - spojuje výhody digitální a instantní fotografie v jednom
 • Mobilní tisk - fotoaparát lze spojit s mobilním zařízením a použít jako tiskárnu
 • Digitální LCD displej - snadné a intuitivní uživatelské ovládání přístroje

Instax Mini LiPlay je vybavený zadním LCD displejem o velikosti 2,7″, na kterém je možné prohlížet si fotografie a vybrat ty, které vytisknete. Jsou dostupné i funkce pro editaci fotek, jako je úprava jasu a šest filtrů např. sépie nebo černobílý film. Nová funkce Sound function umožňuje nahrát až 10 vteřin dlouhý záznam zvuku. Audio snímek lze převést na QR kód a vytisknout na fotku. Po naskenování QR kódu na chytrém telefonu jde zvuk znovu přehrát. S funkcí Direct print vytisknete fotografie pořízené vaším smartphonem, pro připojení slouží Bluetooth a snímky jde před vytištěním upravit. Telefon je možné použít i jako dálkové ovládání. Fotoaparát Instax Mini Liplay disponuje deseti designovými rámečky, které si můžete zvolit během nebo po fotografování. Integrují se do fotografie ještě před jejím vytisknutím. 

Hlavní funkce aparátu

 • digitální displej 2,7 palce pro kontrolu vyfocených snímků
 • tisk z mobilních zařízení Direct print
 • ke snímku lze připojit zvuk
 • dálková  spoušť Remote Shooting
 • ukládání snímků na MicroSD kartu 
 • 10 rámečků a 6 filtrů na úpravu fotek
 • lze propojit s telefonem pomocí Bluetooth
 • selfie zrcátko vedle objektivu
 • přední zrcátko pro selfie

Stáhni aplikaci k ovládání Instax Mini LiPlay aplikace pro iOS pro Android.

Nový „LiPlay“ je instantní fotoaparát s hybridní technologií, který umožňuje prohlížet si fotografie přímo na fotoaparátu díky LCD obrazovce umístěné na jeho zadní části. Můžete si vybrat tímto způsobem snímky, které chcete vytisknout. Pomocí funkce „Sound function“ zaznamenáte až 10 sekund zvukových stop. Funkce převede audio data do podoby QR kódu, který se vytiskne na fotografii. Zvukový záznam přehrajete po naskenování vytištěného QR kódu smartphonem. Fotografii tak můžete doplnit o popis zachycené scény.

Fotoaparát disponuje i funkcí „Direct Print“, která přenáší fotografie zachycené vaším smartphonem do LiPlaye k tisku. Můžete tak jedno duše vytisknout vaše oblíbené snímky zachycené smartphonem na insta x film a sdílet je s vašimi přáteli. Fotoaparát disponuje i funkcí „Remote Shooting“ (dálková spoušť), díky níž snadno vyfotíte skupinovou fotografii. Stačí použít váš smartphone, kterým aktivujete závěrku, i když budete stát mimo dosah fotoaparátu.

Fotoaparát se pyšní štíhlým tělem a stylovým designem. Díky kompaktnímu a lehkému tělu se snadno drží. Tlačítka, kterými se ovládají základní funkce jako spoušť nebo „Sound function“ jsou snadno dostupné a umožňují tak pohotové ovládání fotoaparátu. Zvláštní pozornost byla věnována textuře fotoaparátu. Fotoaparát bude dostupný ve třech barvách, každý s jinou povrchovou úpravou – embosovanou nebo s hladkým povrchem.

Abyste mohli použít funkce „Sound function“ a „Direct Print“, musíte mít na vašem smartphonu nainstalovanou „instax mini LiPlay“ aplikaci, které je ke stažení zdarma QR kód je registrovanou značkou Denso Wave Inc. 
 
Zaznamenaná audio data jsou uložená po dobu jednoho roku od okamžiku, kdy jsou společně s příslušnou fotografií nahraná na server prostřednictví speciální aplikace pro smartphone.Ke čtení QR kódu potřebujete smartphone s funkcí skenování QR kódů
 
Objektiv
Minimální ohnisková vzdálenost: 28 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 28 mm
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 1/4
Nejkratší expoziční čas: 1/8000
 
Rozhraní a napájení
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 82,5 × 122,9 × 36,7
Hmotnost: 255 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: instax MINI
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: