Fujifilm Instax Square SQ20 Beige

4 999 Kč 4 131 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

INSTAX SQUARE SQ-20 je hybridním Instaxem, který spojuje výhody digitální a instantní fotografie v jednom. Výsledkem jsou nejen ihned vyvolané fotografie, ale SQ-20 nabízí i možnost ukládat své snímky na micro SD kartu nebo do interní paměti. Digitální LCD displej umožňuje snadné a intuitivní uživatelské ovládání přístroje

Detailní informace

Detailní popis produktu

V dnešní době lidé touží po zachycení důležitých okamžiků i příjemných zážitků v jejich životě. Instantní fotoaparát Fujifilm Instax Square SQ20 je dokonalým přístrojem pro pořízení krásných snímků k jejich následnému vytisknutí. Instax umí vyfotografované snímky vytisknout hned potom, co si na LCD displeji vyberete ten nejpovedenější! Model SQ20 vlastní mnoho užitečných funkcí. Jednou z těchto funkcí je režim zachycení pohybu, pořízení 15 sekundového videa nebo funkce pro vytvoření jednoho snímku ze 4 různých fotografií v různých časech.

Stylový design, díky kterému Instax padne dokonale do rukou, láká k nepřetržitému fotografování. Neunikne vám už žádný vhodný okamžik pro fotografování. Instax je ideální pro mladé nadšené dobrodruhy i zkušenější jedince, kteří milují tištěné fotografie. Snímky vytvořené pomocí Instaxu je možné ihned založit do rodinného alba, případně nalepit do diáře.

Vytvoř dokonalý snímek a hned ho vytiskni!

Užitečné funkce

Instantní fotoaparát je typický pro svoji funkci tisku snímků ihned po vyfotografování. Nabízí také režim zachycení pohybu, se kterým dokážete jednoduše vytisknout ty nejlepší momenty pohybujících se objektů nebo zpracovat dynamickou fotografii. Tvůrci video obsahu jistě ocení funkci Motion Mode, která umožňuje pořizování videa až o délce 15 sekund. Díky ovladači na zadní straně fotoaparátu snadno vytisknete ty nejpovedenější okamžiky pohybujících se objektů. Velice oblíbenou funkcí je také Time Shift Collage. Díky ní vyfotíte 4 snímky v různém čase, které se následně spojí v jedinou fotografii. To vše díky jednomu stisknutí spouště! Model SQ20 má jako první funkci Zoom pro přiblížení fotografovaného objektu. Bonusem je funkce Bulb, vhodná pro noční focení a focení pohybu světla za šera.

Dokonalý Instax

SQ20 je ztělesněním ikonického designu a tenkého, kulatého, symetrického tvaru. Navíc je Instax Square SQ20 vybaven speciálním filtrem Sequence, který dokáže vytvořit dynamické snímky díky přidání sekvenčního efektu! Model SQ20 je hybridní instantní fotoaparát a je vybaven digitálním obrazovým senzorem a digitální technologií zpracování obrazu. Proto tento fotoaparát umožňuje vybírat ty nejlepší snímky před samotným vytisknutím na digitálním LCD displeji. Instax SQ20 pomůže také vylepšit vaše snímky díky přednastaveným barevným filtrům a zmiňovanému LCD displeji, který je snadno přehledný a velice intuitivní.

Nemusíte se bát, že o vytvořené snímky přijdete. Model SQ20 je vždy zodpovědně ukládá do interní paměti nebo na microSD kartu.

Mezi příslušenství SQ20 patří zrcátko pro kontrolu záběru a pohodlné pořizování populárních selfie fotografií. Fotoaparát chcete mít pořád po ruce, proto Instax nabízí poutko pro zavěšení na ruku. Balení obsahuje i návod a nepostradatelný USB napájecí kabel.

Doplňkové parametry

Kategorie: instax SQUARE
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: