Lexar Profesionál 512 GB 1066x SDXC U3 (V30) UHS-II SILVER serie

7 090 Kč 5 860 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2021

 Karta Lexar® Professional 1066x SDXC ™ UHS-I SILVER, navržená pro vaši digitální zrcadlovku nebo bezzrcadlovku, vám umožní rychle pořizovat a přenášet vysoce kvalitní fotografie, včetně videa Full-HD a 4K UHD, s rychlostí čtení až 160 MB /s

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysokorychlostní výkon, když ho nejvíce potřebujete. Karta Lexar® Professional 1066x SDXC™ UHS-II řady SILVER je určena pro digitální zrcadlovku nebo bezzrcadlovku a umožňuje rychle pořizovat a přenášet vysoce kvalitní fotografie včetně videa v rozlišení Full HD a 4K UHD s rychlostí čtení až 160 MB/s a rychlostí zápisu až 120 MB/s1. To výrazně urychluje pracovní postup od začátku do konce a maximalizuje vaši kreativitu.

Vysokorychlostní výkon, když ho nejvíce potřebujete. Karta Lexar® Professional 1066x SDXC™ UHS-I řady SILVER je určena pro digitální zrcadlovku nebo bezzrcadlovku a umožňuje rychle pořizovat a přenášet vysoce kvalitní fotografie včetně videa v rozlišení Full HD a 4K UHD s rychlostí čtení až 160 MB/s a rychlostí zápisu až 120 MB/s1. To výrazně urychluje pracovní postup od začátku do konce a maximalizuje vaši kreativitu.

Vysokorychlostní výkon - zařazen do rychlostní třídy UHS 3 (U3) a rychlostní třídy videa 30 (V30) pro vaši digitální zrcadlovku nebo bezzrcadlovku.
Využívá technologii UHS-I a poskytuje rychlost čtení až 160 MB/s (1066x)
Rychlé pořizování vysoce kvalitních snímků a delší délky Full-HD a 4K UHD s rychlostí zápisu až 120 MB/s
Navrženo pro odolnost v náročných podmínkách
Obsahuje nástroj Lexar Recovery Tool pro obnovu většiny fotografií a vybraných videosouborů
Rychlý přenos obsahu. Tato karta využívá technologii UHS-I a poskytuje rychlost čtení až 160 MB/s (1066x)1 , což vám umožní snadno přenášet vysoce kvalitní fotografie a videa 4K UHD. Tato karta je třídy 10, rychlostní třídy UHS 3 (U3) a rychlostní třídy videa 30 (V30), což vám poskytuje výkon, který potřebujete k rychlejšímu a delšímu fotografování.

Zachyťte akci v rozlišení 4K UHD. Nikdy nezmeškejte akci. Karta Lexar® Professional 1066x SDXC™ UHS-I vám umožní pořizovat vysoce kvalitní snímky a delší délky úžasného videa v rozlišení Full-HD a 4K UHD s rychlostí zápisu až 120 MB/s.

Pořizujte ohromující záběry pomocí sekvenčního sériového režimu. Karta Lexar® Professional 1066x SDXC™ UHS-I řady SILVER vám díky třídě rychlosti UHS 3 (U3) a třídě rychlosti videa 30 (V30) umožní být v obraze díky sekvenčnímu sériovému režimu záběrů.

Navrženo pro dlouhou životnost. Tyto karty poskytují výkon a odolnost, které potřebujete k pořizování snímků a ukládání cenných dat v různých prvcích. Karty Lexar® Professional 1066x SDXC™ UHS-I řady SILVER jsou přísně testovány a navrženy tak, aby byly odolné vůči vodě, nárazům, vibracím a rentgenovému záření2. Přísně testováno. Všechny návrhy produktů Lexar procházejí rozsáhlým testováním v laboratořích kvality Lexar, v zařízeních s více než 1 100 digitálními zařízeními, aby byl zajištěn výkon, kvalita, kompatibilita a spolehlivost. Již více než 20 let se společnost Lexar těší důvěře jako přední světová značka paměťových řešení. Naše oceňovaná řada zahrnuje paměťové karty, USB flash disky, čtečky karet a SSD disky. S tolika možnostmi je snadné najít to správné řešení Lexar, které bude vyhovovat vašim potřebám. Produkty Lexar jsou k dostání po celém světě v hlavních maloobchodních a e-shopech. Další informace nebo podporu naleznete na adrese www.lexar.com.

 

Použití                                                       Video, Kompakt s výměnným objektivem, DSLR
Maximální teplota                                       (°C)85
Typ paměťové karty                                   SD
Minimální teplota                                        (°C)-25
Kapacita paměti                                         512 GB
Typ příslušenství (Storage Devices)          Paměťová karta
Rychlostní třída úložiště                             V30, UHS-II, U3, Class 10
Typ úložiště                                                3D NAND Flash
Zařízení                                                      Camera / HD Video, Camera / 8K video, Camera / 4K video
Rychlost                                                      UHS-II
Rychlost čtení                                             (MB/s)160
Rychlost zápisu                                          (MB/s)120

Doplňkové parametry

Kategorie: Paměťové karty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: