Lens pen

125 Kč 103 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

kvalitní čistící štětec ( lenspen) 2 v 1 pro čištení optiky a fotografických filtrů. Z jedné strany je jemný štětec na odstranění hrubších nečistot a prachu, na druhé straně je čistící ploška např. na odstranění mastnoty, otisků prstů atd.

Návod k použití čistícího štětce VFFOTO:
nejprve vysunovacím štětcem odstraňte prach a jiné nečistoty z čištěného objektivu nebo filtru. Pootočte víčkem pera o půl otočky, sundejte ho. Pružnou čisticí hlavou čistěte jemnými krouživými pohyby přes celý objektiv nebo filtr. Znovu nasaďte víčko a pootočte o 90 stupňů. Čisticí hrot bude bude znovu naplněn uhlíkem ze zásobní houbičky na spodní straně víčka. Jestliže na ploše zůstanou nepoddajné zaschlé fleky, použijte čistící kapalinu VFFOTO a čistící hadřík. Je-li třeba, můžete čištění lenspenem znovu opakovat.

Nikdy nepoužívejte pero na vlhký objektiv. Vlhkost "srazí" karbon a zničí pero. Proto při použití venku vždy před čištěním pečlivě vysušte objektiv hadříkem. Lenspen je navržen speciálně pro objektivy a filtry.
Není vhodný pro jiná optická zařízení.

Dbejte na čistotu štětce. Pokud se  dostal do kontaktu se zemí ( písek, hlína a další nečistoty), nelze ho používat, hrozí poškození filtru  nebo objektivu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: