Fujifilm XF 10-24 mm f/4,0 R OIS WR (mark II. )

26 990 Kč 22 306 Kč bez DPH
Na dotaz
záruka 3 roky ?
Možnosti doručení
nejprodávanější široký objektiv  XF 10-24 mm f/4,0 R OIS WR v nové vylepšené verzi MARK II.
  • WR odolnější konstrukce proti povětrnostním vlivům
  • Doplněný o clonovou stupnici
  • snížená hmotnost o 25g.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  1. Nový objektiv se skládá ze 14 optických členů, včetně čtyř asférických členů a čtyř skel s extrémně nízkým rozptylem světla, rozdělených do 10 skupin. Použití asférických členů snižuje sférickou aberaci, zakřivení pole a zkreslení, zatímco použití skel s extrémně nízkým rozptylem světla koriguje chromatickou aberaci a zajišťuje zvýšenou ostrost od okraje k okraji. I přes svůj kompaktní vzhled si objektiv dokáže napříč rozsahem ohniskové vzdálenosti udržet maximální clonu F4,0: od ultra širokého úhlu 10 mm, po široký úhel 24 mm (ekvivalent 15–36 mm ve formátu 35 mm), přičemž uživatelům stále umožňuje udržovat konstantní clony bez ohledu na ohniskovou vzdálenost.

 

  1. Přední čočka objektivu je pečlivě potažena, aby se minimalizoval vznik stínů, které se obvykle objevují při použití extrémně vypouklých členů. Ty běžně najdeme u ultra širokoúhlých zoom objektivů. Kromě toho potažení zlepšuje ostrost a jas obrazu.

 

  1. Při minimální pracovní vzdálenosti (pouhých 24 cm) je objektiv vhodný také pro makro fotografie. Přibližte objektiv ke snímanému objektu a současně zaberte pozadí díky ultra širokému ohnisku objektivu.

Rychlé a téměř neslyšné automatické ostření 

K dosažení vysokorychlostního zaostření objektiv využívá interní ostřící systém (*6). Použití lehkých zaostřovacích prvků a velmi přesného motoru umožňuje rychlý a téměř neslyšný AF, a to i při použití režimu ostření na obličej/oči. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zoom
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: