FUJIFILM GFX 50S II + GF 35-70mm F4.5-5.6 WR + dárky v hodnotě 2898Kč

Akce Novinka
Značka: fujifilm
114 990 Kč –9 %
rghs kv visual 01 pc
114 990 Kč –9 % 104 990 Kč 86 769 Kč bez DPH
Skladem
+ karta?
Můžeme doručit do:
28.6.2022
zvýhodněná sada s objektive
 
FUJIFILM GFX 50S II  + GF 35-70mm F4.5-5.6 WR 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotoaparát GFX50S II je vybaven velkoformátovým snímačem s rozlišením 51,4 Mpx, který se může pochlubit neuvěřitelným rozlišením a schopností zachytit s nejvyšší ostrostí každý detail v celém záběru. Světlo dopadá na pixel, který je 1,7 krát větší než u full-frame snímače, výsledkem je vysoký dynamický rozsahu a nízká produkce digitálního šumu při zvýšených hodnotách ISO. Výsledný obraz reprodukuje barevnou hloubku, vykresluje textury a zaznamenává celé dynamické pole od stínů po světla. GFX50S II produkuje čisté fotografie s minimálním digitálním šumem i při fotografování za horších světelných podmínek. Jednou z předností velkoformátového snímače je jeho schopnost vytvářet fotografie s velmi malou hloubkou ostrosti, tu doplňuje vysoká ostrost objektivů GF, která zvýrazňuje hlavní objekt na rozostřeném pozadí.

Fotoaparát je inovativně navržen tak, aby byl kompaktní. Kompaktnost umožňuje tento fotoaparát využívat v mnoha žánrech a fotografovat s ním doopravdy vše. O zpracování obrazu se stará vysokorychlostní procesor pro zpracování obrazu X-Processor 4. K dispozici je nejnovější algoritmus automatického zaostřování se zvýšenou obnovovací frekvencí. Další výkonnou funkcí je pětiosý mechanismus stabilizace obrazu v těle fotoaparátu (IBIS), který má účinnost až 6,5 stop a redukuje i chvění(3). Jedná se o největší hodnotu v historii řady GFX a výsledkem jsou ostré snímky při fotografování z ruky a při použití dlouhých časů závěrky, například v místech s nižší hladinou světla. Navzdory výbavě nového modelu je tělo kompaktní s hmotností přibližně 900 g. GFX50S II přibližuje mnoha zájemcům prvotřídní svět velkoformátové obrazové kvality snímků díky pokročilému systému AF, vysoce výkonné stabilizaci snímače (IBIS) a lehkému kompaktnímu tělu.

Vynikající kvalita obrazu díky velkoformátovému snímači s rozlišením 51,4 Mpx

Fotoaparát GFX50S II je vybaven 51,4MP velkoformátovým snímačem, který v kombinaci s objektivy řady GF poskytuje neuvěřitelné rozlišení obrazu. Fotoaparát využívá specializovanou konstrukci, která využívá menší mikročočky sbírající světlo na snímači a vytváří tak širší mezeru mezi sousedními pixely, čímž zvyšuje světelné rozlišení na jednotlivý pixel a zvyšuje ostrost obrazu. Větší plocha pro příjem světla na pixel za následek vynikající citlivost ISO, dynamický rozsah a tonalitu, kontrolu nad ořezáváním světel a stínů a zároveň přesné zobrazení textury objektu. Velkoformátový snímač je schopen vytvářet velmi malou hloubku ostrosti a krásně vykreslovat rozostřené pozadí. Oddělením hlavního objektu od pozadí autor definuje kam se má ubírat pozornost.

Rozmanitost filmových simulací

Fotoaparát GFX50S II je dodáván s 19 simulacemi filmu, včetně "Nostalgic Neg.", která byla vyvinuta při uvedení fotoaparátu GFX100S na trh a vyznačuje se vysokou sytostí a jemnou tonalitou. Můžete použít předdefinované simulace filmu, určené pro různé typy objektů a scén. Výsledek uvidíte již v hledáčku nebo na LCD v živém náhledu.

Kompaktní pětiosá stabilizace v těle s redukcí vibrací až o 6,5 stupně

Fotoaparát GFX50S II je vybaven pětiosým mechanismem stabilizace obrazu, který má účinnost až 6,5 stop, což je nejvyšší hodnota v historii řady GFX. Docílit této hodnoty bylo možné díky použití vysoce výkonného gyroskopického snímače a akcelerometru, které dokáží detekovat pohyby s vysokou přesností. Gyrosnímač byl strukturován tak, aby se zvýšila jeho přesnost detekce pro stabilizaci obrazu. Tento fotoaparát přináší revoluci ve způsobu používání běžných středoformátových digitálních fotoaparátů. Namísto upevnění na stativ pro použité delších časů závěrky můžete fotografovat přímo z ruky.

Rychlé automatické zaostřování díky vysokorychlostnímu procesoru a novému algoritmu

Rychlému a vysoce přesnému systému automatického zaostřování fotoaparátu GFX50S II napomáhá velkoformátový snímač s vysokým rozlišením, vysokorychlostní procesor pro zpracování obrazu "X-Processor 4" a mechanismus stabilizace obrazu pracující s nejnovějším algoritmem. Během procesu detekce kontrastu pro automatické zaostřování kontroluje mechanismus stabilizace obrazu rozmazání pohybu snímače, čímž zvyšuje rychlost a přesnost výkonu automatického zaostřování a zajišťuje zachycení rozhodujících fotografických momentů za jakýchkoli podmínek. Fotoaparát GFX50S II využívá procesor X- Processor 4 a nejnovější algoritmus, který zlepšuje obnovovací frekvenci automatického ostření. Výsledkem je přesnější automatické zaostřování při detekci obličeje/očí ve srovnání s předchozím modelem. Schopnost rychle dosáhnout zaostření i přes použití velkoformátového snímače s malou hloubkou ostrosti uživatelům výrazně pomáhá při fotografování nestatických portrétů.

Inovativní kompaktní a lehké tělo

Použití kompaktního a výkonného mechanismu stabilizace obrazu v těle fotoaparátu (IBIS) a jednotky závěrky bylo zkombinováno s optimalizovaným uspořádáním prvků, čímž bylo dosaženo kompaktního těla velkoformátového fotoaparátu s hmotností přibližně 900 g a rozměry 104,2 mm na výšku a 87,2 mm do hloubky. Grip byl tvarován tak, aby fotoaparát pohodlně seděl v ruce. Zvýšené pohodlí výrazně snižuje namáhání ruky, například při použití velkého objektivu se zoomem. Kostra fotoaparátu je vyrobena z vysoce tuhé hořčíkové slitiny. Díky přidané tloušťce hořčíku kolem základny uchycení objektivu, která je vystavena většímu zatížení, se tělo fotoaparátu stalo vysoce robustním. Fotoaparát GFX50S II je také utěsněn proti povětrnostním vlivům na 60 místech, což zaručuje odolnost proti vniknutí prachu a vlhkosti (WR) a schopnost pracovat při teplotách až -10 °C. Výjimečná přenosnost fotoaparátu se snoubí s jeho odolností ve všech fotografických situacích.

Snadná ovladatelnost pro hladký průběh fotografování

Na horním panelu se nachází volič režimů (PASM), který je typický pro mnoho digitálních fotoaparátů, takže uživatelé mohou s fotoaparátem zacházet způsobem, který již znají. Tento volič nabízí šest nastavitelných poloh C1 - C6, což uživatelům umožňuje uložit vybrané funkce do každé z poloh a rychle je aktivovat pro hladký průběh fotografování. Na horním panelu je umístěn volič pro okamžité přepínání mezi režimy fotografování a natáčení videa, což zvyšuje pohodlí. Použití páčky zaostřování plochého tvaru (joystick) snižuje fyzické nepohodlí i po delším používání. Při pohybu zaostřovacího bodu reaguje se zvýšenou citlivostí, což uživatelům umožňuje rychle dosáhnout zaostření na zamýšlené místo. Na horním panelu se nachází 1,8 palcový stavový monitor LCD s vynikající čitelností, který zobrazuje klíčová nastavení EXIF, jako je rychlost závěrky, clona, citlivost ISO a expozice

Mezi další zobrazované informace patří počet zbývajících snímků při fotografování a zbývající doba natáčení. Displej lze pro větší pohodlí uživatelsky přizpůsobit. Na zadním panelu se nachází 3,2palcový hlavní LCD monitor se 100% pokrytím. Lze jej vyklopit ve třech směrech, což umožňuje fotografování z vysokých a nízkých úhlů, pro které nelze snadno použít elektronický hledáček (EVF)

"Pixel Shift Multi-Shot" pro snímání a generování 200MP snímků bez falešných barev

Fotoaparát GFX50S II je vybaven funkcí Pixel Shift Multi-Shot, která dokáže vytvářet 200MP snímky bez falešného podání barev. Schopnost reprodukovat barvy fotografovaného objektu, jeho texturu a dokonce i atmosféru v nejjemnějších detailech činí z fotoaparátu ideální volbu pro archivaci. Velká umělecká díla a historické artefakty, které bylo dříve obtížné detailně vyfotografovat kvůli jejich velikosti, lze nyní zachytit v přesných detailech s čistotou od okraje k okraji záběru Tato funkce využívá systém IBIS fotoaparátu k posunu obrazového snímače o 0,5 pixelu a postupně zaznamenává 16 snímků RAW a v softwaru "Pixel Shift Combiner" je spojuje do jednoho souboru RAW ve formátu digitálního negativu (DNG), čímž vzniká snímek s mimořádně vysokým rozlišením 200 Mpx. Vysoký počet pixelů vede k úžasné úrovni tonality a čistoty záběru od okraje k okraji. Obrazový snímač je posunut s vysokou přesností tak, aby každý pixel zaznamenával obrazová data v červené, zelené a modré barvě, čímž se zcela eliminují falešné odečítání barev a objekt se zaznamenává v přesných barevných informacích. Funkci lze nakonfigurovat tak, aby vytvářela 51,4MP snímky, které jsou snadněji zpracovatelné, bez barevných posunů.

Doplňkové parametry

Kategorie: střední formát
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení