FUJIFILM Instax MINI 40 black

Značka: Fujifilm
2 799 Kč 2 313 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Instax Mini 40 od společnosti FUJIFILM je navržen pro dnešní generaci tvůrců a fotografů, kteří hledají kombinaci moderních funkcí a klasického designu. Tento stylový fotoaparát umožňuje vytvářet okamžité výtisky o velikosti kreditní karty a je vybaven vestavěným objektivem pro selfie, automatickou závěrkou a automatickým nastavením expozice, což umožní zachytit jedinečné okamžiky bez ztráty kvality. Elegantní a zábavný Instax Mini 40 má také vestavěný blesk pro práci za špatných světelných podmínek, což zaručuje, že každý snímek bude přesně takový, jaký ho vidíte. Je ideální volbou pro ty, kteří chtějí jednoduchým a stylovým způsobem zachytit a sdílet své vzpomínky v tištěné podobě.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mini 40 je v podstatě evolucí jednoho z nejoblíbenějších fotoaparátů Fujifilm Instax Mini 11. Zachovává si jednoduchý způsob ovládání tohoto fotoaparátu, ale vyměnil tvar připomínající hračku za tělo inspirované historií, které bude v rukou dospělých vypadat mnohem lépe. Černá s luxusní texturou lemovaná prémiovými stříbrnými akcenty a detaily je senzační na dotek a posouvá model mini 40 do vlastní ligy. Některé vzhledy prostě nikdy nevyjdou z módy.

mini-40-design

Automatická expozice, to je automatická (proměnlivá) rychlost závěrky a automatický jas bez ohledu na pozadí nebo denní dobu. Takže to, co vidíte, je to, co se vytiskne na fotku.

Při vertikálním držení je Mini 40 dostatečně lehký, aby se dal pohodlně používat jednou rukou, a pogumovaná opěrka palce poskytuje dostatečnou oporu. K dispozici jsou pouze dvě tlačítka, která se obě nacházejí na přední straně: jedno vysouvá tubus objektivu, druhé uvolňuje závěrku. Vestavěný blesk je automatický a nelze jej vypnout ani při jasném slunečním světle, takže opravdu stačí jen zamířit a fotografovat.

mini-40-2

Povytáhnutím vysunutého objektivu se objektiv přesune do režimu selfie, který je určen pro snadné pořizování selfie a detailních snímků v rozmezí 0,3 až 0,5 m. To znamená, že s sebou nemusíte nosit nástavce, jako tomu bylo u starších fotoaparátů Instax. Malé zrcátko na tubusu objektivu pomáhá s kontrolou kompozice záběru.

Každý výtisk se mechanicky vysouvá štěrbinou v horní části fotoaparátu a jeho úplné vyvolání trvá přibližně 90 sekund, může se to lišit dle okolní teploty. Fotoaparát funguje na dvě baterie AA, které obvykle vystačí na přibližně 100 snímků, nebo na deset balíčků filmu.

mini-40-1

Doplňkové parametry

Kategorie: Instax MINI
Typ fotoaparátu: Instax - Analog
Vhodný pro žánr: Rodina, Selfie, Cestování
Podporovaný film: Instax mini (54 × 86 mm)
Velikost snímku: 46 × 62 mm
Hledáček: zvětšení 0,37x
Konstrukce objektivu: 2 komponenty / 2 členy
Ohnisková vzdálenost: 60 mm, 1:12.7
Clona: -
Rychlost závěrky: 1/2 až 1/250
ISO: 800
Minimální zaostřovací vzdálenost: 30 cm
Blesk: Ano (dosah 0,3 až 2,7m)
Utěsnění (prach/vlhkost): Ne
Typ paměťové karty: Bez paměťové karty
Napájení: 2x AA baterie
Rozměry v mm: 104 x 21 x 65
Hmotnost: 320 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: