Instax mini film CONFETTI
Detailní popis produktu
S filmem Instax mini Confetti získáte instantní fotografie velikosti kreditní karty s barevným a hravým okrajem se vzhledem konfet. Tyto třpytivé konfety mají vzory v různých odstínech růžové, fialové, modré a zelené barvy.
Film se dodává v praktické kazetě a obsahuje o 10 expozic, jejichž vyvolání proběhne během několika sekund. Stačí stisknout tlačítko spouště, zachytit ten správný okamžik a sledovat, jak se fotografie vyvolává před vašima očima.
Filmy Fujifilm Instax Mini se vyznačují živou reprodukcí barev s přirozenými pleťovými tóny při použití za denního světla (5500K) nebo při osvětlení elektronickým bleskem. Rafinovaná struktura zrna zajišťuje vysokou ostrost a čistotu obrazu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instax MINI |
|---|---|
| EAN: | 4547410400830 |
| Kompatibilita: | Instax Mini |
| Velikost filmu: | 54 × 86 mm |
| Velikost snímku: | 46 × 62 mm |
| Počet fotografií: | 10 ks v balení |
| Povrch: | lesklý |
| Citlivost instantního materiálu: | 800 ISO |
| Teplota chromatičnosti: | 5500K |
| Typ tisku: | barevný |
| Rámeček: | barevné konfety |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
