FUJIFILM X-T3 BAZAR

BAZAR - záruka 1 rok!
Značka: fujifilm
39 990 Kč –55 %
pic additional 01
39 990 Kč –55 % 17 990 Kč 17 990 Kč bez DPH
PRODÁNO
+ BATERIE
+nabíječka?
+objektiv viltrox?
+ karta?
 • BAZAR
 • ZÁRUKA 12 měsíců
 • ZKONTROLOVÁNO  
 • stav zcela funkční /běžné známky používání
 • navíc nabíječka + 3x baterie 

 

Jeho srdcem je nový 26Mpix X-Trans IV snímač technologie BSI, obraz zpracovává nový X-Procesor, který využívá výpočetního výkonu čtyř jader. Tento fotoaparát je zrozen pro výkon a za jeho silné stránky lze považovat ergonomii, rychlost AF, perfektní hledáček, zlepšenou výdrž baterie a pokročilé videofunkce.  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

X-T3 a je vybaven novým X-Trans CMOS 4 senzorem a novým X-Procesorem čtvrté generace. 

X-Trans CMOS 4: jedná se o back-illuminated APS-C senzor (BSI) bez low-pass filtru, který je vybaven čtyřikrát větším počtem pixelů s fázovým ostřením než dosavadní modely s 24Mpix. Jejich rozmístěné je po celé ploše čipu. Novinkou je nejnižší možné ISO, které se snížilo z 200 na 160. Rozlišení nového senzoru je 26 Mpix. Limit citlivosti AF ve špatném osvětlení se změnil z dosavadních -1EV na -3EV - to znamená, že X-T3 bude mnohem lépe a rychleji ostřit v horších světelných podmínkách.  

X-Procesor 4: nový procesor obsahuje 4 jádra a dokáže obraz zpracovat 3x rychleji než dosavadní modely s 24Mpix. Tento procesor nezrychluje pouze AF, ale jedná se o první procesor, který dokáže vyprodukovat video v rozlišení 4K/60 snímků za vteřinu ve výstupu 10bit. Video lze natáčet do filmových simulací, které dělají fotoaparáty značky FUJIFILM unikátní. 

Klíčové vlastnosti: 

 1. Vyšší kvalita obrazu: 26,1 Mpix rozlišení ve velikosti APS-C s důrazem na nízkou hladinu digitálního šumu při použití vyších ISO. 
 2. Dramatický nárůst výkonu AF: X-T3 je 1,5x rychlejší v oblasti zpracování obrazu a přeostřování mezi snímky, výkon AF je lepší než u modelů s 24 Mpix s možností využívat detekce tváře /oka pro ostření, které je 2x výkonější a lze ho použít i v modu AF-C a při natáčení videa. Po celé ploše čipu je rozmístěno 2,16 milionů pixelů fázového ostření. 
 3. Snazší sledování rychle se pohybujících objektů: X-T3 je “blackout free” (nedochází ke zčernání hledáčku mezi expozicemi) při sériovém snímání, které tento model zvládne zvládne až do hodnoty 30 snímků za vteřinu (elektronická závěrka, crop mode). V módu mechanické závěrky lze fotit sérii 11 snímků za vteřinu.
 4. Profesionální video funkce: podporuje 4K/60P 4:2:0 10bit (přímo na SD kartu ve fotoaparátu) a 4K/60P 4:2:2 10bit HDMI výstup na externí zařízení. Stejně jako X-H1 podporuje barevný profil ETERNA a F-log. 
 5. Hledáček, který známe z X-H1: 3,69 milionů obrazových bodů (0,75x). Obnovavací frekvence EVF je 0,005s a jeho snímkovací frekvence je 100 FPS.
 6. Nový sportovní mód: v tomto módu fotíte do rozlišení 16,6 Mpix (1,25x crop mode). Výslednou velikost snímku vidíte v EVF/LCD (je ohraničen). Výhodou je, že vidíte přes 100% záběru a máte tedy možnost lépe reagovat na rychle se měnící situace. 
 7. Nový “pre-shoot” mód: v tomto módu vám neuteče žádný záběr, protože ihned po překonání mezipolohy již fotoaparát začne snímat obraz. 
 8. Povedený design: design je takový jak ho známe. Došlo k několika vylepšením, které napomáhají ještě lepší ergonomii než měla X-T2. Nově má korekce dioptrií aretaci, dvířka konektorů jsou jednoduše odjímatelné a jedná se o první FUJIFILM, který používá USB-C konektor. 
 9. Nové profesionální video funkce: X-T3 je první bezzrcadlovka na světě, která umí nahrávat 4K/60P 4:2:0 10bit na SD kartu ve fotoaparátu. Přes HDMI můžete nahrávat video v kvalitě 4K/60P 4:2:2 10bit. Mezi podporované video formáty patří široce používaný H.264/MPEG-4 AVC a také H.265/HEVC (pro lepší data kompresi). Dostupný datový tok je až 200Mbps pro 4K/60P a 400Mbps pro videa nižší kvality. Nový snímač je schopen se přečíst o 50% rychleji než starší 24Mpix verze. To znamená, že se zmírňuje tzv. rolling shutter efekt. 
 10. Do nových videofunkcí patří “4K interframe noise reduction”: tato funkce by měla redukovat šum cca o dvě stopy (video ISO 3200 by tedy mělo z hlediska šumu vypadat jako video ISO 800)

Doplňkové parametry

Kategorie: výprodej a bazar
Záruka: 2 roky
odolnost: WR (weather resistant)
počet slotů SD karet: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: