Quick softbox s voštinou 80x80 a držákem pro speedlite blesk , Godox SGUV8080

Značka: Godox
1 590 Kč 1 314 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
15.8.2024
Možnosti doručení

Sada SGUV8080 obsahuje univerzální rychle skládací softbox Godox 80x80cm, voštinový filtr 60x60cm a držák pro externí blesk Godox S-type v praktické přepravní tašce. Quick softbox je k použití připraven během pár sekund – složení a rozložení funguje jako u odrazné desky. Samotný držák S-type je univerzálním držákem pro externí blesky a lze jej použít i s jinými modifikátory světla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada Godox SGUV8080 se skládá z rychle skládacího softboxu s rozměry 80x80cm, voštinového filtru 80x80cm a univerzálního držáku pro externí blesk Godox S-type v praktické přepravní tašce.

Rychle skládací softbox Godox 80x80cm je připraven k použití během několika sekund, skládá se a rozkládá se jako odrazná deska. Což z něj dělá ideální modifikátor světla do exteriérů. Softbox vám pomůže docílit měkkého rozptýleného světla (jemné přechody světlo/stín, nezvýrazňuje vady pleti), které je tolik oceňované třeba v portrétní fotografii. Své místo si ale najde i v ostatních fotografických disciplínách.

Voštinový filtr může být použitý pro lepší kontrolu nad vyzařováním světla.


Univerzální držák pro externí blesk Godox S-type umožňuje univerzální a bezpečné uchycení externích blesků. Díky uchycení za hlavu blesku neriskujete možné poškození patice jako u klasických držáků. Díky stavitelným čelistem je možné držák použít téměř se všemi blesky na trhu, dokonce i s Godox AD-360. Držák je osazen bajonetem pro příslušenství typu Bowens a je tak možné jej použít i s libovolnými modifikátory, které znáte ze studiových blesků – softboxy, reflektory, komínky, beauty dish, … . Dále umožňuje i uchycení fotografického deštníku.
 

Přednosti sady Godox SGUV8080

  • Rychle skládací softbox s rozměry 80x80cm.
  • Voštinový filtr 80x80cm.
  • Kompatibilní s příslušenstvím Bowens (softboxy, reflektory, komínky, beauty dish, …).
  • Univerzální použití s téměř všemi externími blesky, díky jedinečnému způsobu uchycení.
  • Možnost uchycení na klasické studiové stativy.
  • Možnost uchycení studiového deštníku.
  • Velice lehký a skladný – snadno přenosný.
  • Vhodný pro exteriové fotografování i jako náhrada studiového blesku ve studiu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Blesky a světla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: