Fujifilm Instax Mini 11 Ice White

Značka: Fujifilm
2 199 Kč 1 817 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Fujifilm Instax Mini 11 je elegantní, zábavný a stylový fotoaparát schopný okamžitě vytvářet fotografie ve velikosti kreditní karty (za necelých 90 vteřin). Tento model byl aktualizován o funkci automatické expozice, která již nevyžaduje ruční nastavení pro různé světelné podmínky a režim Selfie, který vám umožní snadno pořizovat skvělé selfie fotografie. Dokonalou kompozici selfie usnadňuje vestavěné zrcátko na objektivu. Má minimální zaostřovací vzdálenost 30 cm, což vám umožní zachytit zblízka množství detailů. Navíc lze tento fotoaparát využít i pro focení makro snímků.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okamžitá fotografie je o zachycení dokonalých okamžiků. Nicméně, při její  pořizování neexistují druhé šance. Radost z fotek tak může být zkažená, pokud jsou fotografie příliš světlé nebo příliš tmavé. Instax Mini 11 pokračuje v designu předchozích modelů Instax Mini 8 a 9 je ovšem lehčí, tenčí a navíc vybaven automatickou expozicí, která vám pomůže pořídit lepší fotografie bez ohledu na světelné podmínky. A to znamená, že už nebudete plýtvat drahocenným filmem.

Objektiv se skládá z pouhých 2 členů ve 2 skupinách, má ohniskovou vzdálenost 60 mm a se světelností f/12,7 nabízí minimální ostřící vzdálenost od 30 cm až do nekonečna. Díky novému režimu Automatic Exposure, který změří množství ambientního světla a podle toho automaticky upravuje rychlost závěrky, bude focený objekt vždy jako živý a to i na tmavém pozadí a při zhoršených světelných podmínkách.

mini11_2

Selfie Mode se dá použít nejen pro focení selfie, ale i detailů. Stačí jen vysunout přední část objektivu (uvidíte značku „SELFIE ON“) a fotoaparát pak bude schopen zaostřit na kratší vzdálenosti od 30 do 50 cm.

mini11_3

Fotoaparát používá blesk, jehož intenzita je určená automaticky podle okolního světla. Automatická expozice přizpůsobuje výstup tak, aby se předešlo přepálení objektů v popředí. Tím je zajištěno, že fotografie budou mít dokonale vyvážený jas, ať už jde o snímky z interiéru nebo noční fotografie. Po vyfocení snímku trvá nabíjení blesku 3-10 vteřin.

mini11_1

Módní vzhled fotoaparátu je umocněný dostupností barevných variant, které si můžete vybrat včetně černé, bílé, růžové, fialové a modré. Na zadním krytu fotoaparátu najdete vyryté logo "Instax" a obruba objektivu je průhledná. V balení najdete také dvě vyměnitelná tlačítka spouště, která umožňují přizpůsobit fotoaparát vašemu osobnímu vkusu. První tlačítko „Glow“ září ve tmě, zatímco druhé tlačítko „Jewel“ připomíná drahokam a barevně ladí s odstínem fotoaparátu.

O napájení se fotoaparátu stará dvojice AA baterií, stačit by měly na vyfocení 10 balíčků filmů po 10 kusech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoaparáty INSTAX
Typ fotoaparátu: Instax - Analog
Vhodný pro žánr: Rodina, Selfie
Podporovaný film: Instax mini (54 × 86 mm)
Velikost snímku: 46 × 62 mm
Hledáček: zvětšení 0,37x
Konstrukce objektivu: 2 komponenty, 2 členy
Ohnisková vzdálenost: 60 mm, 1:12.7
Clona: -
Rychlost závěrky: od 1/2 do 1/250, pomalá synchronizace pro horší světelné podmínky
ISO: 800
Minimální zaostřovací vzdálenost: 30 cm
Blesk: Ano (dosah 0,3 až 2,7m)
Utěsnění (prach/vlhkost): Ne
Typ paměťové karty: Bez paměťové karty
Napájení: 2x AA baterie (LR6)
Rozměry v mm: 107,6 x 121,2 x 67,3
Hmotnost: 293 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: