Godox AD400 PRO TTL

17 490 Kč 14 455 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

400Ws bateriový bezdrátový blesk Godox AD400Pro nabídne extrémně krátké nabíjecí časy (od 0,01 do 1s) a podporu HSS a TTL komunikace se systémy Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Olympus, Panasonic a Pentax.

Baterie nabídne až 380 záblesků na jedno nabití.

Blesk nabídne konstantní výstup s odchylkou v barvě světla jen +- 75K.

Blesk AD400Pro je plně kompatibilní s radiovým systémem Godox X (2.4Gh).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bateriový blesk Godox AD400Pro nabídne maximální výkon 400Ws s možností regulace v rozsahu 9 clon (od 1/256 do 1/1).

Výměnná baterie umožní až 380 záblesků na plný výkon a nabije blesk na plný výkon již za 1 sekundu!

Výbojka blesku nabídne konstantní výstup s odchylkou v barvě světla jen +-75K.

Výhodou je i 30W LED modelační světlo.

Bateriový blesk Godox AD400Pro nabídne maximální výkon 400Ws s možností regulace v rozsahu 9 clon (od 1/256 do 1/1).

Výměnná baterie umožní až 380 záblesků na plný výkon a nabije blesk na plný výkon již za 1 sekundu!

Blesk Godox AD400Pro má vestavěný radiový přijímač pro bezdrátový systém Godox X (2.4Gh), který umožní blesk s fotoaparátem snadno synchronizovat, dálkově blesk řídit, využít podpory vysokorychlostní synchronizace (až do 1/8000s) a umožní i plnou TTL komunikaci se systémy Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Olympus, Panasonic a Pentax.

Blesk je samozřejmě možné synchronizovat i s jinými blesky Godox (AD600B, AD200, TT685, TT350,…). 

Přednosti blesku AD400Pro:  

  • Výkon až 400Ws , rozsah výkonu řiditelný od 1/256 do 1/1 (9clon).
  • Extrémně rychlé nabíjení – na plný výkon již za 1s.
  • Výměnná Lithiová baterie 21.6V , 2600mAh. Nabídne až 380 záblesků na plný výkon. Baterie je nabita na plný výkon již za dvě hodiny.
  • Integrovaný radiový přijímač pro systém Godox X (2.4G) s možností synchronizace, řízení blesku i přenosu TTL komunikace.
  • Podpora TTL pro systémy Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Panasonic, Olympus a Pentax.
  • Podpora vysokorychlostní synchronizace HSS až do 1/8000s.
  • Až 12 záblesků v řadě při kontinuálním snímání při výkonu 1/16.
  • 30W LED modelační světlo.
  • Konstantní výstup – odchylka v barvě světla jen +- 75K (při módu barevné teploty).
  • Nový adaptér pro lehké a skladné modifikátory světla Godox.
  • Výměnný adaptér pro příslušenství kompatibilní s bajonety Bowens (softboxy, reflektory, Beauty Dish,…) umožní použití různých modifikátorů světla a to nejen od společnosti Godox.
  • Možnost použití externí zábleskové hlavy, která umožní odpojit výbojku blesku a použít jí v lehčí externí hlavě (dokupuje se samostatně).
  • Možnost výměny lithiové baterie za síťový napájecí zdroj (dokupuje se samostatně). 

Synchronizace a ovládání bleskuDíky vestavěnému radiovému přijímači systému Godox X, je možné blesk snadno synchronizovat a řídit pomocí bezdrátových řídících jednotek Godox X1T a Xpro. Tyto jednotky kromě synchronizace umožňují i plnou TTL komunikaci:Canon – X1T C | Xpro CNikon – X1T N | Xpro NSony – X1T S | Xpro SFujifilm – X1T F | Xpro FOlympus a Panasonic – X1T O | Xpro OPentax - Xpro P
S těmito jednotkami tak blesk snadno synchronizujete, dálkově nastavíte (mód blesku: TTL / M / Multi , výkon blesku či kompenzaci expozice) a využijete vysokorychlostní synchronizace HSS až do 1/8000s.V bezdrátovém Godox X systému lze blesky libovolně kombinovat (studiové blesky, bateriové blesky i externí speedlite blesky). Systém podporuje rozdělení blesků až do pěti skupin (A/B/C/D/E). Více o radiovém systému Godox X se dočtete zde.Blesk je možné synchronizovat i přes synchronizační konektor 3,5mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Blesky a světla
Záruka: 2 roky
EAN: 6952344216477

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola