Godox řídící jednotka XProII F

Značka: Godox
2 390 Kč 1 975 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Druhá generace odpalovače blesků XPro přichází jako nová a vylepšená verze, nabízející intuitivnější, profesionálnější a uživatelsky přívětivější funkce. Řídící jednotka XPro II pro fotoaparáty Fujifilm zdědila veškeré profesionální funkce z odpalovačů Godox, poskytuje plnou podporu TTL, režimy synchronizace na druhou lamelu a stroboskopického blesku, umožňuje vysokorychlostní synchronizaci (HSS) s časy závěrky až 1/8000s. Dále umožňuje spolehlivou synchronizaci a řízení blesků až do vzdálenosti 100 metrů. Navíc je vybavena extra velkou LCD obrazovkou a intuitivním zobrazovacím panelem, které vám pomáhají zvýšit efektivitu práce s blesky.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

XPro II využívá 2,4GHz bezdrátový systém Godox X, což zajišťuje bezproblémové a stabilní ovládání osvětlovacího systému. Je vybaven vícekanálovým spouštěním s 16 skupinami na jednom z 32 kanálů a má pak přístup k 99 nastavením bezdrátového ID bez nežádoucích interferencí až na vzdálenost 100 m. Schopnost automatického vyhledávání náhradních kanálů a ID v náročném prostředí s více blesky a světly vám šetří cenný čas při přípravě.

Kromě řízení a synchronizace blesků umožňuje jednotka dálkové ovládání různých funkcí, jako je nastavení stroboskopického módu, zoomu pro externí blesky a modelačního světla (včetně PROP módu pro kopírování výkonu blesku), kompenzace expozice v TTL módu a pokročilá funkce TCM. Obousměrný TCM umožňuje okamžitý přenos naměřených hodnot z režimu TTL do manuálního režimu s zachovanými parametry, což vám umožní rychle získat správnou expozici a zajistit přesné a konzistentní nasvícení.

godox-xproiif

Tato bezdrátová spoušť blesků s podporou TTL nabízí také volitelnou funkci „středového kontaktu“, která zajišťuje rychlejší a citlivější spouštění blesků. Při fotografování v sérii tato funkce zajistí, že blesky budou spouštěny centrálním kontaktem v rychlém sledu s minimálními prodlevami. Pokud používáte expozimetr Sekonic L-858, můžete nastavovat hodnoty záblesku přímo pomocí tohoto expozimetru. To vám umožní ušetřit čas místo ručního nastavování.

godox-xproiif_100

XPro II využívá moderním rychloupínací zámek pro bezpečné upevnění do hot-shoe drážky fotoaparátu. Jednoduchým stiskem rychle a bezpečně umístíte jednotku na své místo, což zaručuje efektivní a pohodlný průběh fotografování.

Jednotka má velký a přehledný displej, který umožňuje zobrazit až pět skupin současně. Pro rychlý přístup k těmto skupinám A-E jsou na bocích displeje umístěna samostatní tlačítka. Díky tomu je ovládání jednoduché, rychlé a nenarušuje kreativní proces fotografování. Rozsáhlé menu poskytuje možnost nastavení různých uživatelských funkcí, jako je například kontrast displeje nebo aktivace výhradního přenosu přes středový kontakt.

godox-xproiif_101

Pro flexibilnější a intuitivnější proces ovládání, je XPro II vybaven rozhraním Bluetooth, takže parametry osvětlení lze snadno upravit na vašem iPhone, smartphonu Android nebo tabletu. Aplikace Godox Flash je navržena s přehledným a snadno použitelným rozhraním, které vám přinese bezkonkurenční efektivitu práce. Můžete dokonce použít svůj telefon jako fotoaparát a odpálit světla, nebo jej použít jako dálkovou spoušť.

Doplňkové parametry

Kategorie: Blesky a světla
Display: LCD
Frekvence: 2,4 GHz
Podpora TTL: Ano
Skupiny/Kanály: 16/32
Wireless ID: 01-99
Dosah: až 100 m
Napájení: 2x AA baterie
Rozměry: 95 x 62 x 49 mm
Hmotnost: 93 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: