Parabolický Deep Softbox Godox P90L , průměr 90cm

Novinka
Značka: Godox
2 900 Kč 2 397 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
7.9.2024
Možnosti doručení
Godox P90L je hluboký, ale zároveň lehký parabolický softbox, který nabídne měkké světlo s kontrastnějšími okraji, čímž dodá fotografii hloubku. Příjemný je i odraz v očích u portrétní fotografie. DeepBox P90L je dodáván i s vnějším a vnitřním difuzérem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Godox P90L je hluboký, ale zároveň lehký (pouze 1,5 kg) parabolický softbox  s  teplotní odolností do 60°C. Je tedy vhodný pro záblesková světla s nižšími výkony modelačních žárovek - bateriové blesky. Tento deepbox nabídne měkké světlo s kontrastnějším okrajem, čímž dodá fotografii hloubku. DeepBox P90L je ideální pro portrétní, fashion či glamour fotografii.
 
DeepBox P90L je dodáván se dvěma difuzéry – vnitřní a vnější, díky kterým můžete regulovat tvrdost světla. Vnitřní difuzér má zesílený střed pro eliminaci hot-spotů.
P90L je tvořen pevnou látkou a šestnácti laminátovými napínacími pruty, které jsou uchycené v kovovém speed-ringu, který je opatřen výměnným adaptérem pro systém Bowens. Celý systém je poměrně snadno sestavitelný a přenosný. Hodí se i pro práci v terénu.

Parametry:

  • průměr deepboxu je 90cm,
  • hloubka je 69,4cm,
  • váha je pouhých 1,5 Kg.

Obsah balení:

Vnější plášť deepboxu, vnitřní difuzér, vnější difuzér, speedring s adaptérem pro Bowens a šestnáct laminátových napínacích prutů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: