Godox V1 round head flash Sony

Značka: Godox
5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
2.9.2024
Možnosti doručení

Godox V1 je blesk s kulovou hlavou, který má stejné funkce jako reportážní blesk a navíc měkké a přímé světlo jako studiový blesk. Díky veškerému příslušenství blesku jej lze použít při cestování, fotografování svateb, událostí, zátiší atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blesk Godox V1 TTL Li-ion má kulatou hlavu, která poskytuje měkké a rovnoměrné osvětlení jako studiová světla.

Rozděluje rovnoměrné světlo od středu ke kraji a poskytuje přirozený a krásný světelný efekt Kulatá hlava blesku V1 má jemnější a rovnoměrnější světelný efekt. Vestavěná modelovací lampa LED je nastavitelná v rozsahu 01 až 10 kroků, což pomáhá vizualizovat efekty.

Baterie

Godox V1 je napájen odnímatelnou 2600mAh lithium-iontovou baterií, která vám na jedno nabití poskytne až 480 záblesků plného výkonu, takže nepřijdete o žádnou akci. Když už mluvíme o rychlosti, V1 se vrátí na plný výkon za pouhých 1,5 sekundy, což je dostatečně rychle na to, abyste udrželi krok s fotografovaným objektem.

Bezdrátové ovládání

Vestavěný bezdrátový systém Godox 2.4G X nabízí funkci "vše v jednom" a skvělou kompatibilitu s dalšími zařízeními pracujícími v tomto systému (lampy, vysílače atd.) Ve skutečnosti lze ovládat až čtyři bezdrátové skupiny v konfiguraci master/slave, takže nastavení provedená ve V1 jsou duplikována na podřízených lampách

Balení obsahuje:

  • V1 Flash for Sony
  • Li-ion baterie
  • Nabíječka
  • USB kabel
  • obal
  • návod
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: