Quick softbox 50x50 a držákem pro externí blesk , Godox SFUV5050

Značka: Godox
1 066 Kč 881 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
15.8.2024
Možnosti doručení

Sada SFUV5050 obsahuje univerzální rychle skládací softbox Godox 50x50cm a držák pro externí blesk Godox S-type v praktické přepravní tašce. Quick softbox je k použití připraven během pár sekund – složení a rozložení funguje jako u odrazné desky. Samotný držák S-type je univerzálním držákem pro externí blesky a lze jej použít i s jinými modifikátory světla.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada Godox SFUV5050 se skládá z rychle skládacího softboxu s rozměry 60x60cm a univerzálního držáku pro externí blesk Godox S-type v praktické přepravní tašce.

 

Rychle skládací softbox Godox 50x50cm je připraven k použití během několika sekund, skládá se a rozkládá se jako odrazná deska. Což z něj dělá ideální modifikátor světla do exteriérů. Softbox vám pomůže docílit měkkého rozptýleného světla (jemné přechody světlo/stín, nezvýrazňuje vady pleti), které je tolik oceňované třeba v portrétní fotografii. Své místo si ale najde i v ostatních fotografických disciplínách.

Univerzální držák pro externí blesk Godox S-type umožňuje univerzální a bezpečné uchycení externích blesků. Díky uchycení za hlavu blesku neriskujete možné poškození patice jako u klasických držáků. Díky stavitelným čelistem je možné držák použít téměř se všemi blesky na trhu, dokonce i s Godox AD-360. Držák je osazen bajonetem pro příslušenství typu Bowens a je tak možné jej použít i s libovolnými modifikátory, které znáte ze studiových blesků – softboxy, reflektory, komínky, beauty dish, … . Dále umožňuje i uchycení fotografického deštníku.

 

Přednosti sady Godox SFUV5050

  • Rychle skládací softbox s rozměry 50x50cm.
  • Kompatibilní s příslušenstvím Bowens (softboxy, reflektory, komínky, beauty dish, …).
  • Univerzální použití s téměř všemi externími blesky, díky jedinečnému způsobu uchycení.
  • Možnost uchycení na klasické studiové stativy.
  • Možnost uchycení studiového deštníku.
  • Velice lehký a skladný – snadno přenosný.
  • Vhodný pro exteriové fotografování i jako náhrada studiového blesku ve studiu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Blesky a světla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: