FUJINON GF250mm f/4 R LM OIS WR +

Značka: Fujifilm
89 990 Kč –6 %
FUJINON GF250mm f/4 R LM OIS WR  +
89 990 Kč –6 % 83 990 Kč 69 413 Kč bez DPH
Skladem
záruka 3 roky ?
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Středoformátový teleobjektiv, vyznačující se sofistikovaným optickým designem, nabízí kombinaci dlouhého dosahu a relativně jasné maximální světelnosti f/4. Je schopný dokonale izolovat detaily/objekty od pozadí, vytvářet bohatý a jemný bokeh, což umožňuje tvůrcům zarámovat konkrétní prvek v rozsáhlých scénách.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ohnisková vzdálenost 250 mm (198 mm ekvivalent) poskytuje výrazné přiblížení a umožňuje fotografovat vzdálené subjekty s vysokou úrovní detailů. Tato ohnisková vzdálenost je ideální pro sportovní fotografii, fotografie divokých zvířat, sportu, ale i dalších žánrů.

Světelnost f/4 umožňuje dostatečný přísun světla do objektivu i při fotografování za nižších světelných podmínek. Clona produkuje hlubší bokeh, dokonale zvýrazňuje objekty v zaostřovacím bodě a zároveň přináší bohatou hloubku a barvu pozadí za nimi.

opt_gf250mmf4

Kvalita obrazu je vynikající díky použití pokročilých optických prvků a technologií, které minimalizují optické vady, jako je chromatická aberace a zkreslení, a zajišťují věrnou reprodukci barev a vysokou ostrost. Optická konstrukce (16 prvků v 10 skupinách) využívá jeden prvek Super ED a dva prvky s extra nízkým rozptylem.

gf250mmf4_2

GF250mmF4 R LM OIS WR je také vybaven výkonným systémem optické stabilizace obrazu (OIS), který poskytuje až pět kroků redukce vibrací (5EV), pro kompenzaci otřesu fotoaparátu a umožňuje snímání při nižších rychlostech uzávěrky bez rozmazání obrazu.

Fotografování pohybujícího se objektu velkoformátovým fotoaparátem s malou hloubkou ostrosti vyžaduje velkou dovednost, ale GF250mmF4 R LM OIS WR tento složitý úkol zjednodušuje. Díky rychlému a tichému lineárnímu motoru, pomocí omezovače ostření a paměti ostření vám objektiv pomůže plně se soustředit na obraz, zatímco OIS a ostření se postarají o zbytek.

gf250mmf4_3

Utěsněná konstrukce objektivu z hořčíkové slitiny je odolná proti prachu, mrazu a povětrnostním vlivům. Přední prvek je vybaven hydrofobním fluorovým povlakem, který odpuzuje vlhkost.

gf250mmf4_1

Objektiv je kompatibilní s 1,4x telekonvertorem (GF 1.4x TC WR), který prodlouží ohnisko na 350mm (ekv. 277 mm).

Doplňkové parametry

Kategorie: GFX objektivy
Typ objektivu: Pevné ohnisko
Typ bajonetu: Fujifilm G
Typ podle ohniska: Teleobjektiv (>171 mm) / GFX
Světelnost objektivu: > 2.8
Typ ostření: AF
Stabilizátor optický: Ano
Utěsnění (prach/vlhkost): Ano
Vhodný pro žánr: Portréty, Sport, Reportáž, Koncerty, Zvířata
Ohnisková vzdálenost: 250 mm
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 198 mm
Maximální clona: F4
Minimální clona: F32
Počet lamel clony: 9
Minimální zaostřovací vzdálenost: 1,4 m
Konstrukce objektivu: 16 členů / 10 skupin
Průměr filtru: 82 mm
Délka objektivu: 203,5 mm
Hmotnost: 1435 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: