Viltrox makrokroužky DG-EOS R 12+24mm pro bajonet EOS R

Značka: Viltrox
2 599 Kč 2 148 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
15.7.2024
Možnosti doručení

Viltrox makrokroužky DG-EOS R 12+24mm pro Fotoaparát s bajonetem EOS R

set makrokroužků12+24mm

podporují AUTOFOCUS i TTL !

možnost využít všechny 3 kombinace  12mm nebo 24mm nebo 36mm (12+24)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set mezikroužků vhodných pro DSLR Canon s bajonetem Canon EF, EF-S

Díky mezikroužkům jednoduše získáte i se standardním objektivem ohromující makro záběry. Mezikroužky, jak sám název naznačuje, jsou článkem mezi tělem fotoaparátu a objektivem. Nedisponují žádnou optikou, neznehodnocují tak kresbu použitého objektivu a díky kontaktům přenášejí veškerou komunikaci mezi tělem fotoaparátu a objektivem.
Sada se skládá ze tří kroužků různých délek, každý tak nabízí jiný poměr zobrazení v závislosti na použitém objektivu. Mezikroužky lze i použít v kombinaci dvou či tří kroužků, ale zde je třeba brát v potaz, že ostření objektivu již nebude fungovat automaticky ale pouze manuálně, na druhou stranu, vždyť při makrofotografii se používá hlavně ostření manuální.

Sada 12/24/36 mm automatických mezikroužků. Mezikroužky snižují minimální zaostřovací vzdálenost objektivu, čímž umožňují pořizování makrofotografií standartním objektivem za zlomek nákladů při zachování optické kvality objektivu. Mezikroužky neobsahují optiku, zvětšují vzdálenost mezi objektivem a snímačem fotoaparátu. Plně automatické mezikroužky DG přenášejí veškeré expoziční údaje, tudíž není potřeba provádět korekce. Jsou plně kompatibilní s objektivy EF i EF-S.

Doplňkové parametry

Kategorie: Objektivy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: