TTartisan 7.5 mm f/2.0 pro EOS M Canon

Značka: TTartisan
4 499 Kč –1 % 4 444 Kč 3 673 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
13.7.2024
Možnosti doručení

TTArtisan 7.5 mm/f2.0 je malý světelný  plně manuální objektiv, za neuvěřitelnou cenu.

Tento objektiv spojuje vynikající světelnost a velmi kompaktní rozměry.

Tělo objektivu je hliníkové a ovládací prvky kovové. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obvykle je objektiv typu rybí oko vždy spojen se světelnou maximální clonou F/2,8, ale my se snažíme vyvinout první objektiv typu rybí oko s větší clonou F2, který podporuje práci v obtížných světelných podmínkách s větším příjmem světla, zejména při fotografování hvězdné oblohy.

 

Přizpůsobený zadní filtr ND1000

Tento filtr ND1000 poskytuje redukci expozice o 10 stupňů v celém snímku, což umožňuje použít širší clonu nebo pomalejší čas závěrky, než je běžně potřeba. Zpomalením expozičního času lze zřetelněji vyjádřit pohyb a úpravou clony lze kreativněji řídit hloubku ostrosti. Tyto schopnosti jsou velmi užitečné při fotografování krajiny, zejména za jasného slunečního světla.

 

Vytvoření kruhového rybího oka

Přestože je tento objektiv určen pro snímače APS-C, mohou jej uživatelé fullframe použít i k pořizování snímků s kruhovým rybím okem.

 

 

Fotografování krajiny
Ultraširokoúhlý objektiv vám pomůže zachytit více krásy. Konstrukce objektivu TTArtisan 7,5 mm f/2 rybí oko vykresluje 180° úhel záběru a vytváří tak výrazný vizuální dojem charakterizovaný dramatickým zkreslením a kreativním zobrazením prostoru, což vám pomůže pořizovat široké a inovativní snímky krajiny.

 

Časosběrné fotografie

Představen je kus filtru ND1000, který lze otáčet a instalovat na konec objektivu, což vám pomůže pořizovat úžasné časosběrné fotografie.

 

 

Portrétní fotografie

Ultraširoký objektiv vám pomůže zachytit více krásy. Konstrukce objektivu TTArtisan 7,5 mm f/2 rybí oko vykresluje 180° úhel záběru a vytváří tak výrazný vizuální dojem charakterizovaný dramatickým zkreslením a kreativním zobrazením prostoru, což vám pomůže pořizovat široké a inovativní fotografie krajiny.

 

 

Záběry zblízka s rybím okem

Pro detailní snímky rybím okem se můžete k objektu přiblížit extrémně blízko - až na 0,4 stopy. Vytvářejte snímky, jaké jste ještě neviděli.

 

 

Panoramatické fotografie

Objektivy typu rybí oko se také často používají k pořizování úžasných panoramatických fotografií v rozsahu 360°. čím širší je zorný úhel objektivu, tím méně fotografií potřebujete k pokrytí celého zorného pole.

 

 

 

Specifikace objektivu

Ohnisková vzdálenost                                      7,5 mm Maximální clona F2

Nejbližší zaostřovací vzdálenost                      0,125 m Minimální clona F11

Snímky                                                             APS-C/M43 Lamely clony 7ks

Velikost filtru                                                     nepodporuje Optická konstrukce 11 prvků v 8 skupinách

Úhel záběru                                                      180°(M43≈150°) Metoda ostření Manuální

Hmotnost                                                           cca 343~370 g Typ objektivu Pro bezzrcadlovky

 

 

youtube video

Doplňkové parametry

Kategorie: OSTATNÍ
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: