Quick softbox s voštinou 60x60 a držákem S2 pro speedlite blesk , Godox SGGV6060

Značka: Godox
1 730 Kč –2 %
Quick softbox s voštinou 60x60 a držákem S2 pro speedlite blesk , Godox SGGV6060
1 730 Kč –2 % 1 680 Kč 1 388 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
15.8.2024
Možnosti doručení

Sada Godox SGGV6060 se skládá z rychle skládacího softboxu s rozměry 60x60cm s odnímatelnou voštinou a univerzálního držáku pro externí blesk Godox S2-type v praktické přepravní tašce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada Godox SGGV6060 se skládá z rychle skládacího softboxu s rozměry 60x60cm s odnímatelnou voštinou a univerzálního držáku pro externí blesk Godox S2-type v praktické přepravní tašce.

 

Rychle skládací softbox Godox 60x60cm s odnímatelným foštinovým filtrem je připraven k použití během několika sekund, skládá se a rozkládá se jako odrazná deska. Což z něj dělá ideální modifikátor světla do exteriérů. Softbox vám pomůže docílit měkkého rozptýleného světla (jemné přechody světlo/stín, nezvýrazňuje vady pleti), které je tolik oceňované třeba v portrétní fotografii. Své místo si ale najde i v ostatních fotografických disciplínách. Odnímatelná voština pomáhá s lepším směrováním světla - "ořízne" světelné paprsky, které ze softboxu vycházejí pod větším úhlem - Voštinový filtr může být použitý pro lepší kontrolu nad vyzařováním světla. 

Univerzální držák pro externí blesk Godox S2-type umožňuje univerzální a bezpečné uchycení klasických externích blesků, blesků s kruhovou hlavou (V1) či menších bateriových blesků (AD100Pro, AD200, AD200Pro či AD300Pro). Díky uchycení za hlavu blesku neriskujete možné poškození patice jako u klasických držáků. Díky stavitelným čelistem je možné držák použít téměř se všemi blesky na trhu. Držák je osazen bajonetem pro příslušenství typu Bowens a je tak možné jej použít i s libovolnými modifikátory, které znáte ze studiových blesků – softboxy, reflektory, komínky, beauty dish, … . Dále umožňuje i uchycení fotografického deštníku.

 

Sady Godox SGGV6060

  • Rychle skládací softbox s rozměry 60x60cm.
  • Odnímatelná voštiny s rozměrem 60x60cm, kterou lze použít pro lepší kontrolu světla.
  • Držák S2 type je kompatibilní s příslušenstvím Bowens (softboxy, reflektory, komínky, beauty dish, …).
  • Univerzální použití s téměř všemi externími blesky či malými bateriovými blesky, díky jedinečnému způsobu uchycení.
  • Možnost uchycení na klasické studiové stativy.
  • Možnost uchycení studiového deštníku.
  • Velice lehký a skladný – snadno přenosný.
  • Vhodný pro exteriové fotografování i jako náhrada studiového blesku ve studiu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Blesky a světla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: