Instax mini film 40 ks fotografií
Související produkty
Detailní popis produktu
Různé varianty balení. (dle aktuální dostupností) Vždy ale získáte 4 náplně po 10 snímcích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Filmy INSTAX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902596315153 |
| Kompatibilita: | Instax Mini |
| Velikost filmu: | 54 × 86 mm |
| Velikost snímku: | 46 × 62 mm |
| Počet fotografií: | 40 ks v balení |
| Povrch: | lesklý |
| Citlivost instantního materiálu: | 800 ISO |
| Teplota chromatičnosti: | 5500K |
| Typ tisku: | barevný |
| Rámeček: | bílý |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
