Fujifilm Instax Mini EVO (hybridní fotoaparát)

prodejní HIT
Značka: Fujifilm
4 999 Kč 4 131 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
7.9.2024
Možnosti doručení

Instax Mini EVO v retro designu je první hybridní fotoaparát, který odkazuje na klasické analogové fotoaparáty. Kombinuje pohodlné digitální snímání obrazu s tradičním okamžitým filmovým výstupem. Tato metoda vám umožňuje volně fotografovat a tisknout, kdykoli chcete, nebo tisknout snímek tolikrát, kolikrát chcete. Novinka je top modelem v nabídce fotoaparátů Instax a navazuje na model Instax Mini LiPlay, oproti němu, ale přináší další vylepšené funkce a vyšší kvalitu tisku. Můžete experimentovat s živými barvami, přidat měkkost zaostření, upravit expozici, změnit vyvážení bílé a dokonce vybrat režim makro, když si situace vyžaduje maximální přiblížení. Instax Mini EVO můžete přes Bluetooth propojit s telefonem a ukládat do něj fotografie, fotografie z telefonu přímo tisknout, nebo telefon použít jako dálkovou spoušť.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Instax Mini Evo se svou vestavěnou tiskárnou je stylovým společníkem na cestách, akcích nebo pro zachycení vzpomínek a sdílení okamžiků s ostatními. Fotoaparát spojuje kouzlo moderních analogů, jako je Instax Mini 11 s prvky digitálního zobrazování, nabízí různé efekty a barevné vzhledy snímků a navíc vám umožňuje tisknout pouze vybrané fotografie.

mini-evo_6

Používání fotoaparátu je téměř zcela automatické díky režimu Program AE. Instax Mini Evo automaticky optimalizuje rychlost závěrky (1/4 sekundy až 1/8000 sekundy), výkon blesku, citlivost ISO (100 až 1600) a další klíčová nastavení podle aktuálních podmínek fotografování.

Uvnitř Fujifilm Mini Evo je 1/5palcový CMOS snímač, který je schopen produkovat digitální snímky v rozlišení 2560 x 1920 pixelů. Pevný objektiv nabízí ekvivalentní ohniskovou vzdálenost 28 mm s objektivem f/2. Fotoaparát je vybaven dvěma tlačítky spouště, 3“ LCD displejem, sáňkami pro příslušenství, selfie zrcátkem, bleskem, nabíjecím portem a slotem pro micro SD.

mini-evo_1

Samostatná páčka připomínající tu na posun filmu u analogových přístrojů slouží k okamžitému tisku vybrané fotografie. Pro ty, kteří chtějí projevit svou kreativitu, Instax Mini Evo nabízí 100 různých způsobů, jak se vyjádřit. A to díky kombinaci 10 efektů objektivu (nastavují se otáčením prstence objektivu) a 10 filmovým efektům (nastavených pomocí voliče vedle displeje na zadní straně přístroje).

mini_evo_g1

Oproti předchůdcům se může Instax mini EVO pochlubit vyšší kvalitou tisku. Vybírat můžete ze dvou různých režimů tisku, Instax Rich zdůrazňuje teplé tóny a fotografie má syté barvy, Instax Natural klade důraz na přirozené odstíny snímku.

mini-evo_3

Vestavná Li-Ion baterie fotoaparátu Instax Mini Evo vám umožní vytisknout až 100 snímků na jedno nabití (doba nabíjení přibližně 2 až 3 hodiny). Tisk jedné fotografie trvá 16 vteřin (v režimu Rich je to 23 vteřin). Fotoaparát disponuje interním úložištěm pro 45 snímků, ale máte také možnost uložit fotografie přímo na microSD kartu s maximální kapacitou 1 GB, což odpovídá přibližně 850 snímkům.

mini-evo_4

S aplikací Instax Mini Evo získáte možnost přenosu snímků mezi fotoaparátem a smartphonem, bezdrátového dálkového ovládání fotoaparátu a přes telefon můžete také aktualizovat firmware fotoaparátu. Díky funkci "DIRECT PRINT" můžete svůj fotoaparát proměnit v tiskárnu pro fotografie uložené ve vašem mobilním zařízení. Funkce "SAVE PRINTED IMAGES" vám umožní uložit snímky, které jste vytiskli pomocí fotoaparátu Mini Evo, do vašeho telefonu jako digitální fotografie s Instax rámečkem. Tyto kreativní výtvory pak můžete snadno sdílet na různých sociálních sítích.

 


KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

 • 1/5palcový 4,6Mpx obrazový snímač CMOS s primárním barevným filtrem
 • Rozlišení 2560 x 1920 px.
 • Ohnisková vzdálenost 28 mm (ekvivalent 35 mm filmu) 
 • Clona F2.0 
 • 3“ TFT barevný LCD displej cca. 460 000 bodů
 • ISO100 až 1600 (automatické přepínání)
 • Rychlost závěrky 1/4 sekundy až 1/8000 sekundy (automatické přepínání)
 • Korekce expozice -2,0 EV až +2,0 EV (krok 1/3 EV)
 • Vyvážení bílé: AUTO, Jemný, Odstín, Zářivka 1, Zářivka 2, Zářivka 3, Žárovka
 • Automatický blesk / Vynucený blesk / Potlačený blesk
 • Samospoušť 2 sekundy nebo 10 sekund
 • Tisk fotografie přibližně 16 sekund
 • Rozlišení tisku 1600 x 600 bodů (800 x 600 bodů při tisku z aplikace pro chytré telefony)
 • RGB stupnice 256 barev
 • Opakovaný tisk pro snímky uložené v historii tisku (až 50)
 • Formát obrázku pro tisk: JPEG pořízené tímto zařízením
 • Obrazové efekty: 10 efektů objektivu10 filmových efektů
 • Externí rozhraní USB Micro-B (pouze pro nabíjení)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Instax
Typ fotoaparátu: Instax - Analog
Vhodný pro žánr: Rodina
Podporovaný film: Instax mini (54 × 86 mm)
Velikost snímku: 46 × 62 mm
Hledáček: -
Konstrukce objektivu: -
Ohnisková vzdálenost: 28 mm (ekvivalent 35 mm filmu)
Clona: F2,0
Rychlost závěrky: 1/4 sekundy až 1/8000 sekundy (automatické přepínání)
ISO: 100 až 1600 (automatické přepínání)
Minimální zaostřovací vzdálenost: 10 cm
Blesk: Ano (dosah 0,5 až 1,5m)
Utěsnění (prach/vlhkost): Ne
Typ paměťové karty: micro SD
Napájení: Lithium ion (interní, nevyjímatelná)
Rozměry v mm: 123 x 87 x 36
Hmotnost: 285 g

instax mini Evo Tutorial video/ FUJIFILM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: