INSTAX wide FILM 20 fotografií
Související produkty
Detailní popis produktu
Film se vyznačuje živou reprodukci barev s přirozenými pleťovými tóny při použití za denního světla (5500K) nebo při použití blesku. Rafinovaná struktura zrna zajistí vysokou ostrost, kontrast a čistotu obrazu. Univerzální ISO 800 filmu se hodí pro široké použití při fotografování různých objektů a krajin.
Každý list filmu vytváří lesklý obraz s rozměry 62 x 99 mm, obklopený jednoduchým bílým rámečkem. Nová stabilní emulze umožňuje fotografování při teplotách od 5 do 40°C a vyvolání fotografie proběhne přibližně do 90 sekund od vyfocení, což se může lišit v závislosti na okolní teplotě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instax |
|---|---|
| EAN: | 4547410546705 |
| Kompatibilita: | Instax Wide |
| Velikost filmu: | 86 × 108 mm |
| Velikost snímku: | 62 × 99 mm |
| Počet fotografií: | 20 ks v balení |
| Povrch: | lesklý |
| Citlivost instantního materiálu: | 800 ISO |
| Teplota chromatičnosti: | 5500K |
| Typ tisku: | barevný |
| Rámeček: | bílý |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
