INSTAX wide FILM BLACK FRAME 10 KS
Související produkty
Detailní popis produktu
Stiskněte spoušť, zachyťte ten správný okamžik na svatbě nebo v přírodě a sledujte, jak se fotografie vysune a obraz se před vašima očima začne postupně objevovat. Jedinečný širokoúhlý film umožňuje zachytit více v jednom záběru, což je ideální pro velké skupinové fotografie, detailní makrosnímky a přírodní scenérie.
Díky vynikající reprodukci barev budou tóny pleti neutrální a nedojde k míchání barev mezi vrstvami filmu, zatímco lesklý povrch dodá fotografiím elegantní vzhled.
Nová vysoce stabilní emulze funguje při teplotách od 5 °C do 40 °C. Vytištěné fotografie si zachovají skvělou ostrost a díky urychlovačům vyvolávání a technologii řízení vývoje zůstanou vaše snímky barevně věrné po celá léta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instax WIDE |
|---|---|
| EAN: | 4547410460117 |
| Kompatibilita: | Instax Wide |
| Velikost filmu: | 86 × 108 mm |
| Velikost snímku: | 62 × 99 mm |
| Počet fotografií: | 10 ks v balení |
| Povrch: | lesklý |
| Citlivost instantního materiálu: | 800 ISO |
| Teplota chromatičnosti: | 5500K |
| Typ tisku: | barevný |
| Rámeček: | černý |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
