FUJINON GF 35-70mm F4.5-5.6 WR

25 990 Kč 21 479 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

FUJINON GF 35-70mm F4.5-5.6 WR je objektiv určený pro velkoformátové fotoaparáty GFX a je nejmenší a nejlehčí v řadě GF zoomů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

GF 35-70mm je kompaktní a lehký velkoformátový zoom objektiv, který váží pouhých 390 g a je vybaven závitem pro filtry s průměrem 62 mm. Tento objektiv pokrývá univerzální ohniskové vzdálenosti, dodává vysoké rozlišení a poskytuje rychlé automatické zaostřování. Nezatíží člověka, ani když ho použije jako objektiv pro výlety, pořizování momentek a díky své váze umožňuje snadné fotografování z ruky. Konstrukce s proměnnou délkou tubusu umožňuje dosáhnout délky pouhých 73,9 mm při složení, což zvyšuje jeho kompaktnost a činí z něj ideální objektiv na cesty. Kompaktní a lehké zaostřovací prvky jsou poháněny krokovým motorem ostření pro tichý, rychlý a vysoce přesný AF, který plynule zaostří na objekt a umožní uživateli zachytit různé fotografické situace. Objektiv nabízí minimální zaostřovací vzdálenost pouhých 35 cm v celém rozsahu zoomu, což umožňuje fotografovat objekt zblízka přibližně 25 cm od prvního členu objektivu. Díky tomu je objektiv schopen vyhovět různým situacím od fotografování portrétů, krajiny až po detaily.

Konstrukce objektivu je odolná proti vniknutí prachu a vlhkosti (WR). Bezproblémově může pracovat při teplotách až -10 °C a je dostatečně odolný pro všestranné použití za různých povětrnostních podmínek. GF 35-70mm je kompaktní zoom objektiv nové koncepce pro řadu GFX, který kombinuje vynikající všestrannost s vynikajícími rozměry.

Pokročilá všestrannost, která pokrývá všechny ohniskové vzdálenosti potřebné k zachycení každodenních scén

GF 35-70mm pokrývá všestranné ohniskové vzdálenosti od širokoúhlého záběru 35mm až po standardní 70mm (ekvivalent 28-55mm ve 35 mm filmovém formátu), aby vyhověl široké škále situací včetně fotografování krajiny, portrétů a pouliční fotografie. Má druhou nejkratší minimální zaostřovací vzdálenost (35 cm) mezi výměnnými objektivy pro řadu GFX, což uživateli umožňuje pořídit detailní záběr objektu přibližně 25 cm od nejpřednějšího členu objektivu. To znamená, že má široký rozsah použitelnosti od dynamického širokoúhlého záběru, kdy zachytí hlavní objekt zblízka, až po standardní styl záběru s přirozenější perspektivou. Objektiv GF35-70mm se skládá z 11 členů, včetně jednoho asférického členu a dvou ED členů, v devíti skupinách. Jeho pokročilá schopnost přenosu vysokého rozlišení obrazu s dobře kontrolovanou sférickou a chromatickou aberací poskytuje přesný záznam každé fotografované scény, a to i při fotografování na širokém konci, kde je množství informací větší.

Nejkompaktnější a nejlehčí tělo mezi zoom objektivy řady GF, které nabízí rychlé automatické zaostřování a kompaktnost

Objektiv GF 35-70mm je opticky navržen tak, aby dodával vysokou kvalitu obrazu, přenosné ostření a přitom byl kompaktní a lehké konstrukce. Hmotnost je přibližně 390g a rozměry 73,9 mm (po zasunutí) x 96,4 mm (široký konec) x 95,7 mm (tele konec). Závit filtru má velikost 62 mm, což je úžasný úspěch u standardního zoomu určeného pro fotoaparáty s velkoformátovým snímačem. Při nasazení na fotoaparát FUJIFILM GFX 100S nebo FUJIFILM GFX50S II dosahuje kombinovaná hmotnost pouze přibližně 1 300 g. Nízká váha při nasazení na fotoaparát slibuje pohodlí. Kompaktní a lehké zaostřovací členy jsou poháněny krokovým motorem ostření pro rychlý a přesný výkon automatického zaostřování. K zaostření na objekt dochází okamžitě a díky tomu uživateli neutíkají důležité okamžiky. Hlučnost při ostření je minimální a je tedy vhodný nejen pro fotografování, ale i pro záznam videa. Objektiv také podporuje režimy automatického zaostřování s detekcí obličeje/očí. Rychlého a vysoce přesného AF je dosaženo již za 0,13 sekundy *3. Tato rychlost je obzvláště efektivní při portrétování, které zahrnuje pohyby fotografovaného. Tubus objektivu je na 9 místech utěsněn proti povětrnostním vlivům, takže je odolný proti vniknutí prachu a vlhkosti (WR) a lze jej používat při teplotách až -10 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Objektivy
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PJ Avatar autora | 28.11.2022
Sympatický kompaktní lehký "seťák". Plně vyhovující pro focení krajin či jiná běžná a nenáročná fototémata! Ostření je překvapivě dostatečně svižné (s GFX 50R), podobné jako např. s GF 50mm F3.5!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: