FUJI-TIP 36 (MyMenu - konec hledání položek, které potřebujete)

Dnes ukončíme pomyslnou kategorii upravování nabídek, tlačítek a rychlých menu u FUJIFILMU. Poslední, co nám zbývá je MyMenu ("MY") neboli sekce menu, kterou naleznete za "klíčem". V tomto menu můžete mít položky, které například častěji hledáte, nemáte je na FN tlačítcích nebo v Q menu. 

osd_mn_my_tab01_gfx50s_en_336

Jak si vytvořím MyMenu? 

MENU - KLÍČ - UŽIVATELSKÉ NASTAVENÍ - NASTAVENÍ NABÍDKY - PŘIDAT POLOŽKY (po sléze lze i odebírat položky a nově řadit položky). 

Nyní si můžete projít celé uživatelské menu. Všechny položky, které jsou podbarveny modře lze vložit do svého MyMenu. Bohužel nelze třeba do MyMenu přiřadit formátování karty a jiné systémová nastavení. 

NÁŠ TIP

Zkuste si vytvořit své Menu - kdykoliv ho můžete smazat nebo do něj přidávat nebo z něj ubírat položky. Určitě je to poslední možnost jak mít některá nastavení takříkajíc "po ruce". Jakmile si vytvoříte MyMenu, tak stisknutím tlačítka MENU/OK se primárně dostanete přímo do něj. Když ho nemáte nadefinované, tak po stisknutí tohoto tlačítka procházíte menu od I.Q.

Pavel Vávra

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení