OWC CFexpress Atlas Pro R1850/W1700/VPG200 (Type A), CFX A to B adapter incl. - 480GB

9 190 Kč –5 %
800q 01 127931
9 190 Kč –5 % 8 690 Kč 7 182 Kč bez DPH
skladem (externí sklad)
Možnosti doručení

Ideální volba pro tvůrce, kteří potřebují rychlé zálohování ve formátu 8K nebo rychlé RAW sekvenční snímání. Rychlosti až 1850 MB/s pro čtení, 1700 MB/s pro zápis a stabilní výkon v kombinaci s adaptérem z typu A na B zajišťují flexibilitu i pro moderní čtečky. Díky certifikaci VPG200 pro práci se všemi režimy fotoaparátů Sony jsou tyto karty ideální pro profesionální filmaře nebo extrémní akční fotografy, kteří chtějí výrazně urychlit načítání.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OWC Atlas Pro CFexpress 4.0 Type A je navržena pro profesionální tvůrce, kteří vyžadují nejen extrémní rychlosti, ale i spolehlivost a univerzální kompatibilitu. Díky rozhraní PCIe Gen 4 využívající nejnovější technologii flash pamětí, zdvojnásobuje rychlost proti CFexpress 2.0. Nabízí až 1850 MB/s při čtení a 1700 MB/s při zápisu a zároveň poskytuje trvalý výkon s minimální rychlostí 400 MB/s. To znamená plynulý záznam 8K videa a rychlé RAW sériové snímání bez obav z přerušení.

Certifikace VPG 200 zajistí bezchybný provoz ve všech režimech fotoaparátů Sony Alpha a FX, včetně nejkomplexnějších nastavení. Pro maximální kompatibilitu je přiložen adaptér karet z Type A→B, díky němu lze kartu používat i s moderními USB4 čtečkami a dalšími zařízeními, čímž maximalizuje svou univerzálnost.

Robustní mechanická konstrukce odolá nárazům, flexi, elektrostatice, škodlivému UV a rentgenovému záření, což ji předurčuje pro náročné terénní podmínky – od studiové akce až po extrémní venkovní nasazení.

Doplňkové parametry

Kategorie: CF EXPRESS
EAN: 810149209192
Kapacita paměti: 480 GB
Kapacita paměti: 480 GB
Typ paměťové karty: CFexpress™
Garantovaná rychlost (MB/s): 400
Max. rychlost čtení (MB/s): 1850
Max. rychlost zápisu (MB/s): 1700

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola