Fujifilm Instax Mini Link 2 Space Blue

Novinka
Značka: Fujifilm
3 299 Kč 2 726 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Instax Mini Link 2 je přenosná tiskárna pro vytváření kvalitních fotografií ve formátu Instax Mini (86x54mm). Tiskárna umožňuje snadno a rychle propojit váš smartphon pomocí bezdrátové technologie Bluetooth, spolupracuje s bezplatnou aplikací Mini Link a následně vytiskne vybrané snímky ze statických obrázků nebo videí.

Před tiskem lze obrázky ozdobit designovými rámečky, vylepšit pomocí filtrů a samolepek, přidat text nebo změnit její velikost. Nová interaktivní funkce instaxAiRTM pro kreslení v rozšířené realitě, umožňuje plně personalizovat vaše fotografie a to vše kreslením „ve vzduchu“.

Díky modernímu designu a kompaktním rozměrům je Fujifilm Instax Mini Link 2 ideálním společníkem na cestách či na různých akcích.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůbec první tiskárna instax pro smarphony, která propojuje reálný svět s virtuálním, a to jednoduchým a zároveň velmi zábavným způsobem. Jednoduše vezměte do ruky svůj Instax Mini Link 2, podrž funkční tlačítko a vstupte do virtuálního světa instaxAiRTM. Pohyby rukou teď můžete čmárat nebo kreslit. Pokud tiskárna vibruje, znamená to, že pracuje, takže cokoli nakreslíš ve vzduchu, ať už je to deštník, čtverečky nebo třeba srdce, objeví se na tvém obrázku. Můžete také měnit typ štětce (mohou to být bubliny, okvětní lístky, neon, barva ve spreji nebo třpytky), kterým kreslíte. S větší přesností můžete kreslit také přímo v aplikaci Mini Link. Můžete pořídit také video, jak kreslíte a sdílet je pomocí QR kódu, který vytisknete přímo na fotografii.

minilink2_1

Mobilní aplikace Mini Link umožňuje přidat k obrázku před samotním tiskem množství designových rámečků (Frame Print), více než 1200 samolepek, ručně nakreslené skici nebo psaný text, použít filtry pro úpravu fotky. Prostřednictvím této aplikace také spojíte až osm různých snímků do jednoho tisku – koláže (Collage Print). Můžeš také procházet svá videa a tisknout z něj ty nejlepší okamžiky (Video Print). Otestujte svou kompatibilitu s přáteli pomocí Match Testu, kde tiskárna vytiskne vaši společnou fotografii, analyzuje ji a vytiskne na ní skóre. Pokud dáváte přednost kvízům, odpovězte na otázky a výsledky si také můžete vytisknout na svojí fotografii.

minilink2_2

Na výběr jsou dva režimy tisku –⁠ režim Instax Rich pro plné, syté, živější barvy se zvýrazněním teplých tónů, nebo režim instax Natural pro klasický a desaturovaný vzhled fotek v přirozených tónech barev.

minilink2_3

Vestavěné pohybové ovládání tiskárny Instax Mini Link 2 ve svislé poloze nabízí snadný, vysokorychlostní tisk (ze smartphonu za pouhých 15 sekund) v režimu Simple Print. Při položení tiskárny na záda aktivujete režim Fun Mode pro využití různých zábavných funkcí při tisku (Collage, Sketch, edit & print, Frame Print, Match Test). Režim Camera Mode umožní používat tiskárnu jako vzdálené ovládání fotoaparátu pro váš mobilní telefon, tlačítko napájení tiskárny ovládá závěrku a nakloněním tiskárny upravujete zoom.

minilink2_4

Malá, lehká tiskárna Instax Mini Link 2 s nápadnou pruhovanou strukturou a ve třech barvách. Na jedno nabití dokáže vytisknout přibližně 100 snímků. LED pásek okolo tlačítka instax informuje o režimu a stavu aplikace a funkční tlačítko na horní straně slouží ke kreslení v rozšířené realitě.

Kompatibilní pro smartphony se systémy Android a iOS a také s bezzrcadlovým digitálním fotoaparátem Fujifilm X-S10, který může posílat vaše fotografie přímo do tiskárny.

minilink2_5

Tiskárna Instax Mini Link 2 je vhodná pro všechny, kteří chtějí své nezapomenutelné okamžiky rychle a snadno převést na papír bez nutnosti navštěvovat specializované tiskárny či fotolaby a zároveň si užít zábavu spojenou s kreativní tvorbou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Instax
Typ tiskárny: Instax
Metoda tisku: Tříbarevná expozice s OLED
Velikost filmu: 86 mm x 54 mm
Rozlišení: 12,5 bodů/mm (318 dpi, rozteč bodů 80 μm)
Podporované formáty: JPEG / PNG / HEIF / DNG
Doba tisku: přibližně 15 s
Kapacita tisku: přibližně 100 snímků (při plném nabití; počet závisí na podmínkách použití)
Doba nabíjení: cca 80 až 120 minut (závisí na okolní teplotě)
Připojení: Bluetooth ver. 4.2 (BLE)
Rozměry v mm: 91,9 × 36,4 × 124,8
Hmotnost: 210 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: