Fujifilm Instax LiPlay Elegant Black

Značka: Fujifilm
4 299 Kč 3 553 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Instax Mini LiPlay je elegantní fotoaparát nabízející skutečnou kombinaci digitálního snímání obrazu s okamžitým filmovým výstupem. Jako hybridní fotoaparát pořizuje fotografie v rozlišení 2560 x 1920, které můžete ihned tisknout. Díky digitálnímu záznamu můžete tisknout libovolné snímky, kdykoli chcete a kolikrát chcete. Po připojení smartphonu pomocí Bluetooth získáte možnost tisku fotografií pořízených telefonem nebo při tisku na snímky aplikovat filtry a rámečky. Jedinečné pro Mini LiPlay je také speciální tlačítko pro záznam zvuku, které vám umožňuje nahrávat zvuk a „připojovat“ jej k vašim výtiskům pomocí QR kódu.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Instax Mini LiPlay je nejmenší a nejlehčí instantní fotoaparát s hybridní technologií. Je vybavený zadním barevným LCD displejem o velikosti 2,7″ (cca. 230 000 bodů), na kterém je možné prohlížet si fotografie a vybrat ty, které chcete vytisknout. Slouží také pro komponování snímků a navigaci v nabídce tisku.

Pevný objektiv ekvivalentní 28 mm nabízí všestrannou širokoúhlou perspektivu a clona f/2 je vhodná pro různé světelné podmínky. Objektiv má minimální zaostřovací vzdálenost 10 cm pro práci s blízkými předměty. V přední části konstrukce objektivu je integrované selfie zrcátko pro přesné komponování autoportrétů.

LiPlay_3

Vestavěný blesk poskytuje dodatečné osvětlení při práci ve špatných světelných podmínkách. Toto světlo se také používá k indikaci odpočítávání samospouště.

Instax Mini Liplay fotoaparát nabízí 6 filtrů pro úpravu fotografií a 10 předvolených designových rámečků, které můžete vybrat buď před samotným pořízením snímku, nebo po něm. Tyto filtry a rámečky jsou integrovány přímo do fotografie ještě před jejím vytisknutím, což vám umožňuje upravit a personalizovat vaše snímky přímo na místě.

LiPlay_1

Využitím funkce "Sound Function" můžete zachytit zvukový záznam trvající až 10 sekund. Tato funkce přemění audio data do podoby QR kódu, který je poté vytištěn na fotografii. Po naskenování QR kódu pomocí chytrého telefonu je možné tento zaznamenaný zvukový záznam přehrát a tím doplnit fotografii také o popis zachycené scény.

LiPlay_4

Funkce "Direct Print" fotoaparátu umožňuje přenést fotografie pořízené pomocí vašeho smartphonu do LiPlaye pro tisk. To znamená, že můžete snadno vytisknout své oblíbené snímky pořízené smartphonem na Instax Mini Film (54 × 86 mm) a prohlížet je s přáteli. Fotoaparát nabízí také funkci "Remote Shooting" (dálkové focení), která vám umožní snadno pořídit skupinovou fotografii. Stačí použít váš smartphone k aktivaci závěrky, i když se nacházíte mimo dosah samotného fotoaparátu.

Vnitřní paměť pojme přibližně 45 statických snímků a pro rozšíření úložné kapacity lze použít slot pro paměťové karty microSD/SDHC.

K napájení fotoaparátu se používá vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie, která podporuje tisk až 100 snímků na jedno nabití. Přes USB se dá nabít přibližně za 2-3 hodiny.

LiPlay_2

Kromě hybridní technologie snímání a tisku se tento fotoaparát vyznačuje také mimořádně kompaktním, štíhlým tělem a stylovým designem. Díky kompaktnímu a lehkému tělu se snadno drží, tlačítka pro základní funkce jsou snadno dostupné a umožňují tak pohotové ovládání fotoaparátu.

 


Abyste mohli použít funkce „Sound Function“ a „Direct Print“, musíte mít na vašem smartphonu nainstalovanou „Instax Mini LiPlay“ aplikaci, které je ke stažení zdarma na AppStore nebo GooglePlay.

Zaznamenaná audio data jsou uložená po dobu jednoho roku od okamžiku, kdy jsou společně s příslušnou fotografií nahraná na server prostřednictvím speciální aplikace pro smartphone.

Doplňkové parametry

Kategorie: Instax MINI
Typ fotoaparátu: Instax - Analog
Vhodný pro žánr: Rodina
Podporovaný film: Instax mini (54 × 86 mm)
Velikost snímku: 46 × 62 mm
Hledáček: -
Konstrukce objektivu: -
Ohnisková vzdálenost: 28 mm (ekvivalent 35 mm filmu)
Clona: F2,4
Rychlost závěrky: 1/4 sekundy až 1/8000 sekundy (automatické přepínání)
ISO: 100 až 1600 (auto)
Minimální zaostřovací vzdálenost: 10 cm
Blesk: Ano (dosah 0,5 až 1,5m)
Utěsnění (prach/vlhkost): Ne
Typ paměťové karty: micro SD
Napájení: Li-ion baterie (interní, nevyjímatelná)
Rozměry v mm: 122,9 x 82,5 x 36,11
Hmotnost: 255 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: