Fujifilm Instax Mini 12 Mint Green

Novinka
Značka: Fujifilm
2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Řada INSTAX MINI je díky svému hravému designu, snadnému používání a atraktivní ceně již dlouho nejoblíbenějším modelem INSTAX. Ocení ji noví i stávající fanoušci instantních snímků.

Po třech letech Fujifilm přináší novou generaci instantního fotoaparátu Fujifilm Instax Mini 12, který nahrazuje původní bestseller Mini 11. Nový model inovuje design předešlých Instaxů a získal navíc řadu nových funkcí a vylepšení. Nový kapesní foťáček Mini 12 dokáže na místě za 90 sekund vytisknout právě pořízenou fotografii o velikosti kreditní karty. Je dostupný v pěti pastelových barevných variantách – růžové, zelené, bílé, modré a fialové.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka z řady instantních fotoaparátů zaujme inovovaným oblým designem inspirovaným mýdlovými bublinami, který má přinášet radost a zábavu. Samotné ovládání Mini 12 je extrémně jednoduché. Původní tlačítko pro zapnutí nahradil kroužek kolem objektivu, který v jedné poloze fotoaparát zapne a v další poloze jej nastaví do režimu focení zblízka/selfie. Dalším otočením kroužku objektivu se zařízení vypíná.

Mini12_01

Instax Mini 12 pracuje v režimu automatického nastavení expozice a focení zblízka/selfie. V automatickém režimu se rychlost závěrky, jas blesku a další nastavení automaticky přizpůsobí okolnímu světlu, takže pořizujete skvělé fotografie bez ohledu na to kde a kdy.

Mini 12 má automatické ovládání blesku, které pomáhá předcházet vybledlým snímkům. Tato funkce sama rozpozná, zda je potřeba expozici přisvětlit bleskem (dosah od 30 cm do 2,2 m)  a přispívá k co nejkvalitnějším instantním snímkům při jakémkoli osvětlení. Nemusíte si proto lámat hlavu s nastavením ani pamatovat na zapnutí blesku. Nabíjení blesku před další fotkou trvá přibližně 7 vteřin nebo méně (při použití nových baterií).

Mini12_02

V režimu focení zblízka/selfie je fotoaparát schopen zaostřit na kratší vzdálenost od 30 do 50 cm.

Novou funkcí korekce paralaxy je omezené zkreslení v hledáčku, kdy objektiv vidí něco jiného než uživatel přes hledáček umístěný v jiné ose. Díky této nové funkci se hledáček fotoaparátu při použití režimu focení zblízka/selfie propojí s objektivem, takže uprostřed fotografie je přesně to, co vidíte i v hledáčku. Na přední straně, přímo na objektivu je umístěno malé zrcátko, pro snadné pořizování a kontrolu selfie snímků.

Mini12_03

Objektiv má 2 členy ve 2 skupinách s reálnou ohniskovou vzdáleností 60 mm a světelností f/12,7. Hledáček dosahuje zvětšení 0,37x a závěrka podporuje časy od 1/2 do 1/250 sekundy, je tu i slow-synchro pro slabší světelné podmínky.

V Mini 12 se používají instantní filmy Instax mini o velikosti snímku 62×46 mm. Napájení zajišťují dvě alkalické baterie velikosti AA (LR6), které by měly stačit na pořízení cca 100 snímků. Díky malým rozměrům fotoaparátu 104×66,6×122 mm a hmotnosti pouhých 306 gramů (bez baterií a filmu váží) jej můžete mít vždy u sebe.

Mini12_04

Doplňkové parametry

Kategorie: Instax MINI
Typ fotoaparátu: Instax - Analog
Vhodný pro žánr: Rodina, Selfie
Podporovaný film: Instax mini (54 × 86 mm)
Velikost snímku: 46 × 62 mm
Hledáček: zvětšení 0,37x
Konstrukce objektivu: 2 komponenty / 2 členy
Ohnisková vzdálenost: 60 mm, 1:12.7
Clona: -
Rychlost závěrky: od 1/2 do 1/250, pomalá synchronizace pro horší světelné podmínky
ISO: 800
Minimální zaostřovací vzdálenost: 30 cm
Blesk: Ano (dosah 0,3 až 2,2m)
Utěsnění (prach/vlhkost): Ne
Typ paměťové karty: Bez paměťové karty
Napájení: 2x AA baterie (LR6)
Rozměry v mm: 104 x 66,6 x 122
Hmotnost: 306 g

INSTAX mini 12 Tutorial video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: