Fujifilm Instax Mini film 50 snímků (5x10 ks Pack)
Detailní popis produktu
Kvalitní lesklý fotopapír společnosti Fujifilm je určen pro všechny fotoaparáty typu Instax Mini. Je balený v kazetě, která se přímo vkládá do zařízení (kazeta vždy obsahuje 10 snímků - existují různá balení kazet). Film poskytuje skvělou živost barev i jejich stálost v průběhu času a díky své špičkové kvalitě zaručí dlouhou životnost fotografií bez výraznějších změn s pohledu času. Film Instax zaručuje ostrou a jasnou reprodukci i přirozené podání pleťovky. Velká stabilita obrazu (od 5 °C do 40 °C) je způsobena použitím nových technologií při produkci emulzí. Po exponování fotografie ve fotoaparátu proběhne vyvolání a to přibližně do tří minut od vyfocení v závislosti na okolní teplotě.
Klíčové vlastnosti
- Špičkový fotopapír Fujifilm balený v kazetě
- Dlouhá životnost fotografií
- Citlivost instantního materiálu: 800 ISO
- Teplota chromatičnosti: 5500K
- Povrch: lesklý
- Kompatibilita: Instax Mini
Parametry a specifikace
Velikost filmu: 54 × 86 mm
Velikost snímku: 46 × 62 mm
Počet fotografií: 5x10 ks v balení
Skladování a kompatibilita
Film po zakoupení skladujte v chladném místě například v ledničce nebo nějakém chladném a suchém místě v domácnosti. Před použitím je nutné film nechat odstát v pokojové teplotě aby byl po chemické stránce plně připraven k vyvolání. Pozor! Film neskladujte v mrazničce to by film mohl zmrznout a nebyl by potom funkční.
Film je kompaktibilní s fotoaparáty typu Instax Mini 8, Instax Mini 9, Instax Mini 25, Instax Mini 50, Instax Mini 70, Instax Mini 90, Instax Share SP-1, Instax Share SP-2, Mini Liplay.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instax MINI |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5036321125349 |
| Kompatibilita: | Instax Mini |
| Velikost filmu: | 54 × 86 mm |
| Velikost snímku: | 46 × 62 mm |
| Počet fotografií: | 5x 10 ks v balení |
| Povrch: | lesklý |
| Citlivost instantního materiálu: | 800 ISO |
| Teplota chromatičnosti: | 5500K |
| Typ tisku: | barevný |
| Rámeček: | bílý |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
