Godox TT685IIO pro Olympus/Panasonic (TTL, HSS)
3 990 Kč -7%
TT685IIO4
Loading...

Godox TT685IIO pro Olympus/Panasonic (TTL, HSS)

Cena
3 990 Kč –7 % 3 690 Kč 3 050 Kč bez DPH
Dostupnost
Skladem
Popis produktu

Detailní popis produktu

Systémový blesk Godox TT685II pro Olympus/Panasonic nabídne plnou TTL i vysokorychlostní synchronizaci (HSS až 1/8000s). Oproti předchůdci má nový ovládací panel, vylepšení mechanismus uchycení na fotoaparát, zvětšený náklon hlavy a funkci TCM. Blesk má zabudovaný radiový přijímač pro systém Godox X, který umožňuje snadnou synchronizaci i dálkové ovládání. Blesk má směrné číslo 60 a nabídne regulaci výkonu od 1/256 do 1/1.


 

Výkonný externí speedlite blesk TT685II je nástupcem velmi oblíbené řady TT685. Oproti ní přináší několik vylepšení. Přepracovaný ovládací panel, nový rychloupínací mechanismus, funkce TCM a rozšířený náklon zábleskové hlavy na -7°-120°, to jsou hlavní odlišnosti od jedničkové řady.

Blesk TT685II nabídne plnou podporu TTL i vysokorychlostní synchronizaci (až do času 1/8000s). Směrné číslo blesku je 60 a výkon blesku je možno regulovat v rozmezí osmi clon (od 1/256 do 1/1).

Blesk má integrovaný rádiový přijímač kompatibilní se systémem Godox X (2.4G). V bezdrátovém radiovém módu může být použit jako řídící (master) blesk nebo jako řízený (slave, nově též RX) blesk. Pokud použijete k synchronizaci a řízení jednu z řídících jednotek Godox (X1T, X2T či Xpro), můžete blesk používat v automatických i poloautomatických režimech i v manuálním režimu, vše mimo tělo fotoaparátu.

Přednosti blesku Godox TT685II

  • Plná podpora TTL i vysokorychlostní synchronizace
  • Vysoký výkon (směrné číslo 60 – ISO 100 / 200mm).
  • Podporované módy: TTL / Manuální / Multi.
  • Funkce TCM (TTL Conversion to Manual)
  • Rozšířený úhel náklonu hlavy (-7°-120°)
  • Podpora kompenzace expozice FEC / FEB v rozmezí +- 3EV (v krocích po 1/3 clony).
  • Rozsah výkonu v manuální módu od 1/256 do 1/1 (v krocích po 1/3 clony).
  • Zoom s rozsahem 20 až 200mm.
  • Integrovaný radiový přijímač pro systém Godox X.
  • Podpora radiového TTL slave (RX) módu.
  • Rychlé nabíjení na plný výkon už za 2.6s.

Funkce TCM

Funkce TCM umožní převod hodnoty expozice naměřené v TTL do manuálního módu. Tuto funkci využijete, pokud chcete hodnotu naměřenou v TTL použít v manuálním nastavení blesku jako základ pro správnou expozici. Místo použití expozimetru či zdlouhavého nastavování metodou pokus-omyl jednoduše využijete funkci TCM a blesk vám nastavenou hodnotu v TTL módu konvertuje do nastavení výkonu v manuálním módu sám.


Integrovaný radiový přijímač systému Godox X

Blesky TT685II jsou vybaveny vestavěným přijímačem kompatibilním s radiovým systémem Godox X (2.4G). Blesk je tak možné použít buď jako řídící (master) blesk nebo jako řízený (slave) blesk v bezdrátovém radiovém módu.

Pokud použijete řídící jednotku X1T, X2T nebo jednotku Xpro, můžete blesk nejenom synchronizovat, ale i dálkově řídit a přenášet TTL informace. Snadno tak můžete blesk používat mimo tělo fotoaparátu a využívat všech výhod TTL komunikace (automatické režimy, polo-automatické režimy, manuální režim, kompenzace expozice blesku, vysokorychlostní synchronizace …) bez nutnosti k blesku chodit a něco měnit přímo na blesku.

V radiovém systému Godox X je možné synchronizovat a řídit více i různých blesků (studiové blesky, externí speedlite blesky, bateriové blesky …).


Napájení a nabíjení blesku

Blesky TT685II jsou napájeny pomocí čtyř baterií typu AA (doporučujeme baterie Panasonic eneloop). S kvalitními bateriemi zvládne až 230 záblesků na plný výkon. Nabíjení blesku trvá od 0.1 do 2.5s. Blesk je možné nabíjet i pomocí externího zdroje – přes konektor pro externí napájení.


Ovládání blesku

Blesk má dobře čitelný a přehledný LCD displej. Ovládání bylo oproti předchozí verzi přepracováno a nyní sdílí podobný interface jako blesky V1 a V860III. Ovládání je intuitivní a probíhá pomocí čtyř funkčních tlačítek a multifunkčního otočného voliče.

Parametry produktu

Záruka: 2 roky
EAN: 6952344223826

Kategorie produktu

Diskuze

Komentář k produktu Godox TT685IIO pro Olympus/Panasonic (TTL, HSS)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

JK Avatar autora Jaroslav Kukla | 24.7.2025
Naprostá spokojenost s nákupem, příjemná obsluha, ochota a profesionální zdatnost. Vřele doporučuji.
IP Avatar autora Ing. Vlastimil Procházka | 21.7.2025
Perfektní vstřícná komunikace a promptní dodávky. naprostá spokojenost!
PP Avatar autora Pavel Pasicnyj | 20.7.2025
Avatar autora Marek Šimon | 18.7.2025
Velice milý a vstřícný personál
Avatar autora Vladislav Čada | 17.7.2025
Vše v pohodě ok.
MG Avatar autora Milan Gajdoš | 15.7.2025
Bleskové doručení - spokojenost !!!
RD Avatar autora Radoslava Dubanská | 14.7.2025
Super, jako vždy :-)
LS Avatar autora Lenka Studničková | 7.7.2025
Všechno v pohodě, rychlá příprava objednávky a dobrá cena.
O Avatar autora Oktay D. | 6.7.2025
Their communication is very good. Orders are delivered on time.
JN Avatar autora Jindřiška Netrestová | 5.7.2025
Když Fuji film, tak jedině od Fuji Foto. Nejen spolehlivý obchod a poradenství, ale i skvělá komunita kolem. Navic výstavy, besedy, kurzy.
JR Avatar autora Jaroslav Růžička | 1.7.2025
Vše bez problémů. Rychlé dodání a super cena oproti konkurenci.
LH Avatar autora Lukas Hajek | 1.7.2025
MK Avatar autora Martin Král | 30.6.2025
TM Avatar autora Tristan Ben Mahjoub | 28.6.2025
SL Avatar autora Svitlana Luchakivska | 22.6.2025
DB Avatar autora David Blažek | 20.6.2025
Velmi milá zkušenost, tým skvělý, speciálně Veronika Matějková se mi skvěle věnovala, byla velmi milá, ocotná a vstřícná, a tak jsem si nový GFX 100 odnášel s hřejivou radostí :).
JV Avatar autora Jakub Vaniš | 20.6.2025
Skvělý prozakaznicky přístup, odborně proškolený personál, ochota , prodejní místo s možností ozkoušení v Praze … za mě nekompromisně lepší jak u jiných prodejců … dekuji
VR Avatar autora Vítězslav Růta | 15.6.2025
VR Avatar autora Vítězslav Růta | 15.6.2025
NH Avatar autora Nicole Hučíková | 15.6.2025
Zobrazit další hodnocení

Podobné produkty